Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan szokjak vissza a...

Hogyan szokjak vissza a magyarországra?

Figyelt kérdés

4év Salzburgi élet után haza megyek, van dolgom otthon és szeretnék is, barátom 1éve vár már, unja már a 1hetet ő 1hetet én nála dolgot, amit megértek.

De otthon annyira lemaradott az élet, meg a társadalom..

Jaj ettöl félek,hogy vagy én is egy bunko zombi leszek idővel vagy mindig morogni fogok.

2-3évre tervezek haza menni,(ingyenes mesterképzésre,+ jogsi,talán munkaügyiben C kategorit is) utána újra kijönnék de akkor már a párommal😊

Járt már valaki így?



#buta nép #lemaradott rezsim #korlátolt idősek #béna fizuk
2020. márc. 1. 15:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell lesüllyedni az itteniek szintjére. Ha kedves leszel, megtalálnak azok az emberek akik szintén kedvesek. Tapasztalatból mondom.
2020. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Koszi❤
2020. márc. 1. 15:39
 3/23 anonim válasza:
92%

Ha ez annyira nehéz,hogy 4 év alatt nem lenni matyar...

Akkor maradj ott a felgyorsult új életedben.

C -kat jogsit kint is megcsinálhatod,azért kár a munkaügyibe elmenni,hogy finanszírozza az az állam aki szerintded tapló ,zombi társadalmat tart fenn...

2020. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Egyet értek az elsővel! A bunkó, visszamaradott embereket leépíted! Magyarországon is vannak normális emberek és meg is találhatod őket. Én is éltem kint egy ideig és vissza is vágyom, mert sokkal jobb! ❤️
2020. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Azt akartam én is írni mint a kettes, hogy szerinted itt le van maradva a társadalom, de azért az adóforintjaikból szívesen tanulnál :D Amúgy maradj még egy kicsit Salzburgban, mert most egyszerre vagy egy bunkó zombi és még morogsz is egy egész társadalomra.
2020. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Most komoly? Magyarország kis m-mel.

Mi lenne, ha haza se jönnél? A párod menne ki hozzád.

2020. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%

Találni fogsz Magyarországon is normális embereket. Ahogyan pedig már írták a negatív bunkó embereket gyorsan építsd le és meg is van oldva a gond.

Ha pedig lehetőséged van tanulni azt érdemes kihasználnod, a jogosítvány ma meg már szinte elengedhetetlen.


A befizetett adóforintos kérdezőnek meg :

Nem mindegy neked, hogy az adódból valaki tanul vagy kisvasút épül ?

2020. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Kérlek ne gyere haza hosszú időre, nem kellenek Magyarországra ilyen emberek, mint te. Jobb ha kint maradsz ilyen ostoba, bunkó zombiként :D
2020. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Nincs mitől félned, már most is bunkó vagy, miután lazán lebunkózol egy egész nemzetet (a sajátodat ráadásul). De inkább maradj ott, csináld meg ott az ingyenes mesterképzésedet.
2020. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Hajaj eléggé fent hordod az orrod kislány :D sajnálom, de nincs mire ilyen nagyképűnek lenned, arra biztos nem hogy kint élsz pár éve. Tudod, ha okos, értelmes és kedves lány lennél, arra lehetnél büszke, így sajnos csak szégyellni valód van. De persze te ezt ennyi ésszel nem fogod észrevenni, úgyhogy mindegy is ki mit mond, elleszel továbbra is szépen a te kis világodban :)
2020. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!