Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan szokjak vissza a...

Hogyan szokjak vissza a magyarországra?

Figyelt kérdés

4év Salzburgi élet után haza megyek, van dolgom otthon és szeretnék is, barátom 1éve vár már, unja már a 1hetet ő 1hetet én nála dolgot, amit megértek.

De otthon annyira lemaradott az élet, meg a társadalom..

Jaj ettöl félek,hogy vagy én is egy bunko zombi leszek idővel vagy mindig morogni fogok.

2-3évre tervezek haza menni,(ingyenes mesterképzésre,+ jogsi,talán munkaügyiben C kategorit is) utána újra kijönnék de akkor már a párommal😊

Járt már valaki így?



#buta nép #lemaradott rezsim #korlátolt idősek #béna fizuk
2020. márc. 1. 15:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem veszem fel a negativ honfitarsaim kommentjet.

Puszi

Kedves leszek es jo lesz minden.

2020. márc. 1. 19:05
 12/23 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy! Élj boldogan, ahol eddig vergődtél! Van itt elég parazita!
2020. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

Fu de gáz vagy kérdező. Tényleg csak élősködni jönnél haza, maradj kint, remélem elutasitanak mindenhonnan, ami államilag támogatott képzés.

Amugy meg miért egy magyar forumon vagy fent, ha ez a velemenyed, miert nem osztrak forumon? Ja, gondolom a nemettel hadilábon állsz. Szánalmas vagy.

2020. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Mivel magyarorszagra megyek vissza Ausztriabol, igy az ott eloket kerdezem, hogy az ertelmesebb peldanyok hogyan turnek el olyanokat mint pl te kedves utolso.

Remelem pont a te csaladod adojabol fizetik a kepzeseim.❤

2020. márc. 3. 17:32
 15/23 anonim ***** válasza:
42%
Miért van ez a jelenség, hogy aki külföldön dolgozik majd jönne haza azt szinte rögtön köpködik ?
2020. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
Látom elevenedbe talaltam, hogy meg privit is irkalsz nekem :DD a stilusodon latszik, hogy csak egy buta proletar vagy. Arra mondjuk pont jo, hogy az osztrakok beled toroljek a labukat meg a taknyukat.
2020. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
16os nem azzal van a baj, hogy haza jön hanem a stilusaval meg a szemleletevel. Tenyleg nem erzekeled?
2020. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Észrevettétek hogy Magyarországot direkt kisbetűvel írja, de Ausztriát naggyal? :) Még ezzel is provokálni akar ez a szerencsétlen ostoba liba :D jaaaj kivagyok, hogy ennyi fogyatékos ember van, maradj kint tényleg kérdező, nem kell itthonra plusz egy ilyen ostoba kaki ember, mint te :)
2020. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
15%

De sok az irigy ember istenem! 😂

Ha jót akarsz tényleg nem jössz vissza, magad miatt.

2020. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol látsz itt irigy embert :)

Senki nem irigy a kérdezőre, durva is lenne ha egy ilyenre irigykedne bárki is. Nem azért "bántják", hanem mert suttyó és rettentően ostoba.

2020. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!