Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan szokjak vissza a...

Hogyan szokjak vissza a magyarországra?

Figyelt kérdés

4év Salzburgi élet után haza megyek, van dolgom otthon és szeretnék is, barátom 1éve vár már, unja már a 1hetet ő 1hetet én nála dolgot, amit megértek.

De otthon annyira lemaradott az élet, meg a társadalom..

Jaj ettöl félek,hogy vagy én is egy bunko zombi leszek idővel vagy mindig morogni fogok.

2-3évre tervezek haza menni,(ingyenes mesterképzésre,+ jogsi,talán munkaügyiben C kategorit is) utána újra kijönnék de akkor már a párommal😊

Járt már valaki így?



#buta nép #lemaradott rezsim #korlátolt idősek #béna fizuk
2020. márc. 1. 15:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Azok a a kulcsszavak...tiszta kamu az egész kérdés. Bár ingyenes mesterre, ami kevesebb szenvedés, mint Bécsben angolul vagy németül, teljesen érthetően hazajönne. Nekünk még alá kellett írni, hogy le kell dolgozni azt az időt itt, amennyit az oktatásunkra költött az állambácsi, vagy lehet szépen visszafizetni. Bár aki kimegy jó pénzért, annak nem nagy tétel visszafizetni a magyar oktatást.
2020. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert becsicskultál az osztrákoknak, még nem vagy több.


Tanulnál a mi pénzünkön, de hozzád ne szóljunk, mert mi bunkók és morgósak vagyunk.


Aha... egy ilyen emberre én is morognék. Minden jogod megvan kiválasztani, hogy hol szeretnél élni, de hogy így leszólod a szülőhazádat...

Amerikában a bevándorlók pl. kifejezetten büszkék a származásukra... kivéve a németek, mert ők csöndben vannak a 2. vh után, de nyilván ők sem szidják nyíltan a saját vérüket...


Szerintem ez undorító, de a te dolgod.

2020. márc. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

nem tudom, trollkérdés-e, de érdekes a téma.


a magyar társadalom évtizedekkel le van maradva, konkrétan az emberek 80-90%-a olyan, mint egy keménykedő, magát okosnak képzelő tinédzser (mondjuk ezt egyes válaszolók is szépen bemutatják). az átlag magyar borzasztóan primitív.


De! attól, hogy ilyen emberek vesznek körül, még nem törvényszerű, hogy te is ilyenné válsz. egyszerűen ignoráld őket, és olyan emberekkel barátkozz, akik normálisak.

2020. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!