Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is én vagyok a...

Szerintetek is én vagyok a hibás, vagy ez mi?

Figyelt kérdés

A szomszedom nagyon jo baratnom, panelban lakunk. Es ma olyan zajok jottek amire azthittem, hogy tole jon. Nem kell felre erteni, csak emberi hangok azthittem itt a csaladja. Megkerdeztem, mert teljesen olyan volt meg a nyakam tettem volna ra, hogy o az es irtam neki, hogy na itt a csalad? Erre irja, hogy mirol beszelek. Aztan mondtam, hogy na ne szivasson hat hallod :D Azt hittem viccel, mert vagyunk olyan joban azert.

Erre ugy ki akadt, hogy csak neztem. Azt mondta hagyjam beken meg mit kepzelek, hogy gyanusitom, hogy hazudik, meg szamonkerem es meg en gondolom hazugnak. De ezt olyan stilusban, hogy kopni nyelni nem tudtam. Es kb 3 napja ezt csinálja mindenre. Es azt mondja en kotekedek. Valami baja lehet? De miert nem mondja meg? Most szerintetek is ennyire ki kell a main akadni? Ez olyan hlyen hangzik de nagyon felfujta. Es mar nem az elso...


2018. szept. 29. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem is tudom. Engem is kiakasztottál volna. Egy dolog a barátság, és egy dolog a határok tiszteletben tartása. Nem kell neked minden átszűrődő zajra reagálnod (még akkor se, ha nem tőle jött). Szerintem vegyél vissza.
2018. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Valamit titkol, akkor viselkedik így az ember. Hadd titkolja, hagyd békén szerintem.
2018. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Viselkedj vele eztán is jószomszédsággal. Ne durcáskodjatok. Többet ér a jó viszony a szomszéddal. Lásd Arany J.: "Fülemile" c. versét ("Rossz szomszédság, török átok...").
2018. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szard le.
2018. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:
53%
kend be a kilincsét szarral. Érezze a törődést.
2018. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem is értem, hogy ráírtál, hogy itt a család? Semmi közöd hozzá, hogy ott van-e a család vagy nincs. Mivel ráírtál az jött le neki, hogy piszkálódsz. Gondolom nem először tettél ilyen megjegyzést, hogy így berágott, teljesen jogosan. Ez olyan mintha hallgatóznál.

Ha zavar a zaj ami tőle jön időnként azt mondd el neki őszintén, hogy túl hangosak időnként, de ne a családdal piszkáld.

Ne avatkozz mások magánéletébe, én csak ezt tudom neked ajánlani.

2018. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!