Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit tennének, ha szomszédotok?

Ti mit tennének, ha szomszédotok?

Figyelt kérdés

Mindent hall, és és elküldi üzenetben a ferjednek, amit telefonon beszélsz a barátnőiddel?


Kihallatszik a házból.


2020. márc. 18. 17:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem kell üvölteni.

Olyan az akusztika vagy nem tudom mi, hogy minden kihallatszik.

2020. márc. 18. 20:00
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

szemelyiségi jogok?

Én is hallom ahogy a szomszéd üvölt.hallom h elik a nemi életüket minden este.Üvölt a zene,a tv

bizonyitekot gyüjtök.

Direkt video hogy latszodjon az en otthonomban keszült igy nem követek el semmi törvenytelent.

Inkàbb ö.Csendhaboritas!

Bar nem tudom h csaladi haz e.De ha a sajat telken hallotta es nem kukkolt akkor rohadt hangosam telefonalsz.

2020. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Csukd be az ablakot.
2020. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem üvöltve telefonálnék.

Nekem is volt ilyen szomszédom, most munkahelyen vagyok megáldva ilyen csajjal, egész nap óbégatva beszél a telefonba, és mindent hallunk. Lehet, hogy nem is rossz ötlet a szomszédodé, bár nekem nem lenne idegzetem hozzá. :D

2020. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk én társasházban élek,hát az alsòszomszèd még igy is hangos,de amikor itt van a barátnöje konkrétan egész nap a pof.ját kell hallgatni.Ráadàsul még az ablakok zárva vannak.

2 szer szòltunk létetik házirend is,és van csendes pihenö

Napközben is zavarò de pròbàljuk toleràlni.

De esténként nagyon bosszantò.

Nem tudom miért kell orditozva beszélni.

Bár ez nem egyszeri eset nàlunk hanem heti 2-3 nap folyamatosan.

Most szolunk a föberlöknek.Kaptak türelmi idöt de az elfogyott

2020. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"“Ez megint a szuperparanoid?”


Lenne hozzád egy kérdésem, ha már ezt írtad: miből gondolod? Volt hasonló tapasztalatod?" Van itt egy kérdező, aki folyamatosan olyan kérdéseket tesz fel, hogy figyelteti a családja, meg az egész falu...

2020. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!