Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy a szomszédom zöködte rám a fürdőszoba ajtót, én meg meztelen voltam?

Figyelt kérdés

Anyámék nem zárták be az ajtót, kimenedtek. Én meg fürődtem. Ez a nő, mwg jött és zöködte az ajtót, kiabáltam neki, hogy azonnal megyek... Erre félig rám zökte az ajtót, nem zár tartja, hanem egy fa retesz felül... 5-10 centire bezökte és úgx mondta a magáét, hogy egyházi adót szed... Mondom egy 5 percet várjon, vagy lent vannak a pincében... Úgy került állítólag oda, hogy hallotta a hajszárítót...


Szerintetek ez normális?


2020. ápr. 6. 08:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem is létezik ilyen szó, hogy zöködte. Talán ezért nem ismeri senki.
2020. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Tájszólásban van...


[link]


Másrészről ez a lényeg?? Komolyan?? Mellesleg nem kamu...

2020. ápr. 6. 12:53
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyébként a zököd, meg a lökdös, nem ugyanaz...
2020. ápr. 6. 13:20
 14/20 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi helyesírási hiba mellett ne csodálkozz, hogy a zöködte szót is elírásnak gondolják
2020. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%
Menedtek, zöködte... érdekes szavakat használsz, érdekes írásod van és érdekes a sztorid is... bevetted a mai gyógyszered?:)
2020. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

*mentek


Elgépelések, de milyen jó, hogy nem a kérdésre válaszoltok... Gratula a hasznos kommentekért, felemelő közösség!

2020. ápr. 6. 14:19
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
A Gyakorin mit vártál?
2020. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted normális kérdező? Gondolom nem. Akkor meg is válaszoltad magadnak a kérdésedet.
2020. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mehet be csak úgy egy idegen valahová ahova be sem engedték.Mi lesz ha legközelebb szex közben állít be? Remélem elküldted a jó k..va anyjába!
2020. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Én be szoktam zárni, ha fürödni megyek, de mivel anyámék itthon voltak, nem. Ők meg közben lentek a pincébe. Neked kell zárni, azt tudom.


Nem küldhettem el, anyámék háza, gimis vagyok. Utána ment a szomszédba kipletykálni, hogy látptt meztelenül, félig benyomott ajtónál.. Mikor mondtam nwki, várjon 5 percet, vagy menjen szóljon nekik, "akkor nem annyira fontos, csak szólok, hogy be kell fizetni az egyházi adót". Bazz+

2020. ápr. 6. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!