Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti elköltöznétek?

Ti elköltöznétek?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hogy 25 éves vagyok férfi és öcsémmel élek egy szobában sokszor már a szülők is az agyamra mennek + nincs semmi magánszférám és barátnőm is van viszont így tudok spórolni sokat ti elmennétek albérletbe?

2020. ápr. 19. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha a barátnőd is dolgozik lehet már megfizethető lakást találni bérlésre.
2020. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Most nem, mivel rengeteg albérlet díját emelték pofátlanul.
2020. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi a célod?


Nyilván nem jó szívni de 10 év múlva még mindig albérletben lakni se jó szóval ha saját egzisztenciát akarsz felépíteni akkor amíg bírod addig maradj otthon és ha költözöl akkor az saját lakás legyen ne albérlet.

(ha nem akarsz saját lakást akkor lehet már most is költözni albérletbe)

2020. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 hol emeltek árakat? még a covid helyzet előtt is már csak stagnáltak vagy estek az árak ősz óta, most meg hogy keményen beütött szerintem akinek van kiadó lakása az örül ha valaki olyan veszi ki aki tud fizetni, nem az érdekli hogy még 5-10%-al többet keressen.
2020. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm messzi lakik csak hétvégente találkozunk viszont ha külön élnék lenne privátszférám meg senki nem szolna bele mit hogy csináljak.. 60-70 forintról van szó amit el tudok tenni
2020. ápr. 19. 21:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát egyedül mennék mert sokszor már kibirhatatlan otthon
2020. ápr. 19. 21:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Most lenne egy lehetőségem 40 000 ft ért elmenni +rezsi egy pannellakás megyeszékhelyen
2020. ápr. 19. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 19 evesen költöztem 0 megtakarítással albérletbe. Valaszthattam a kényelmes mamahotel meg megtakarítás és a nehéz de független szabadság között. Számomra nem volt kérdés melyik lesz nehéz volt de ugyanígy csinálnám. Most 28 vagyok belegondolni is vicces h az elmúlt 10 évében anyámmal osszezarva kellett volna leelni.
2020. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Látom te menni akarsz ha van rá lehetőséged és ezt szeretnéd menj de az ha épp cakkra kijössz a fizetésedből az nem élet, mert bármi gebasz lesz szívni fogsz. (pl. most hányan sírnak a járvány miatt ha ki kell bírni pár hónapot csökkentett fizetéssel, ha albérletben lennél te is hasonlót élnél át ha a munkád bizonytalanná válna)

Akkor már nem jobb, hogy most szívsz 2-3 évig még és utána úgy tudsz menni, hogy lesz választási lehetőséged. Ennyi idő alatt ha kicsit odateszed magad te is meg a barátnőd is akkor lehet annyi félretett pénzed, hogy a önrészetek meglegyen egy lakásra.


#8 Életben hogy állsz? Mennyire esélyes a saját lakás? Család? Így hogy egyedül éltél mennyivel kerültél közelebb a céljaidhoz mintha otthon éltél volna?

2020. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ha együtt maradtok akkor még jöhet 3 gyerek és lesz ingyen családi ház.
2020. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!