Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket is zavarna, ha a...

Titeket is zavarna, ha a szomszédotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Kb fél éve költözött fölénk 2 fiatal srác. Rendszeresen éjszaka zajonganak. Bútorokat tologat, hangosan beszélget, hangosan filmet néz, úgy megy mint egy tank valamelyik..stb..

Az előttük lévővel nem volt ilyen gond, pedig még kisgyerek is volt köztük.

Többször is szóltunk nekik, de eredménytelen volt. Sőt legutóbb nekik állt feljebb.


Mit tehetnénk ezügyben?

Titeket is zavarna?



2020. ápr. 26. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Zavarna engem is. Gyereknél még el lehet nézni, de fiataloknál már nem. Szóljatok közös képviselőnek, ha nem lesz eredménye, akkor a jegyzőnek.
2020. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem zavarna. Fel kell venni hangot és lejátszani nekik. Ha nem változnak megy a panasz a jegyzőnek.
2020. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Átérzem, néhány hónapja fölénk is hasonló emberek költöztek. Egyszer próbáltam hajnalban felmenni hozzájuk, hogy halkítsák le a zenét, de nem nyitottak ajtót, lehet nem hallották a zajtól a csengőt. :) Elég zajos az utca előttünk alapból és 1,5 éve építkeznek is velünk szemben, szóval elég jól tűröm a zajt, kb belenyugodtam a dologba valamelyest. Nyáron úgyis elköltözöm szerencsére.


24/F

2020. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Bocs az offért, de erre a bútortologató hangra kíváncsi lennék mi adja ki, mert egyszer mi is megkaptuk, de amióta itt lakunk tán 1x toltunk bútort, azóta nem és nem akkor szóltak, hanem félévvel utána.

Gurulós forgószékünk van, de van alatta alátét.

2020. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Egyebkent, mi is fiatalok vagyunk, megsincs rank panasz! Sot meg is kerdeztem az alattunk lakot, hogy mennyire hallatszunk le es azt mondta, hogy meg sosem volt ilyen jo szomszedja, mint mi!

Nem ertem, hogy miert kell igy viselkedni, foleg tobbszori keres utan.

2020. ápr. 26. 23:27
 6/19 A kérdező kommentje:

Utolso!

Ok tenyleg tologatnak valamit, beismerte a srac.

Egyebkent egyertelmuen asztal es szek tologatas. :/ csak fel kell emelni... :(

2020. ápr. 26. 23:28
 7/19 A kérdező kommentje:

Most is hallom oket :(

Beszelgetnek es fel ala maszkalnak

2020. ápr. 26. 23:29
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
gondolom albérlet....valószínű nem fizet adót maga után a tulaj...de előbb azért szólj neki, hogy ez így nem frankó.
2020. ápr. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Nalunk a felso szomszed a sulyzoit tologatta rendszeresen.Jo hangja volt.Meg dobalozott csapkodott.

Olyan huppanások kopogasok voltak majdnem kiugrott a szivem a helyéröl😟

2020. ápr. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Valoszinu sajat lakas...apu anyu megvette neki...

Mi viszont alberletesek vagyunk, evek ota itt lakunk. Nem szeretnenk koltozni.

2020. ápr. 27. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!