Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket is zavarna, ha a...

Titeket is zavarna, ha a szomszédotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Kb fél éve költözött fölénk 2 fiatal srác. Rendszeresen éjszaka zajonganak. Bútorokat tologat, hangosan beszélget, hangosan filmet néz, úgy megy mint egy tank valamelyik..stb..

Az előttük lévővel nem volt ilyen gond, pedig még kisgyerek is volt köztük.

Többször is szóltunk nekik, de eredménytelen volt. Sőt legutóbb nekik állt feljebb.


Mit tehetnénk ezügyben?

Titeket is zavarna?



2020. ápr. 26. 22:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Most irtam ki eloszor.

Ezekszerint masnak is hasonlo gondja van. :)

2020. ápr. 27. 13:03
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha kicsi gyerekkel lennének akkor azt még el lehetne nezni de így hogy már nem 10 évesek.En szólnék a közösképviselőnek hogy szóljon nekik vagy ha bérlik a lakást akkor a lakás tulajának.Nálunk is ez van csak nálunk 15 lakóból 10 ilyen és még rosszabbak is.
2020. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
engem is zavar a fúrás-faragás, reggel 8kor (amikor éjjel dolgoztam, gondolhatod, mennyire örültem nekik). amikor tehetem visszazajongok. már más melóm van, nappali, de emlékszem a sok nappalra, amikor hazaestem és miattuk nem bírtam aludni, mert épp felújítanak. szerinted érdekel valakit? egyéni szocprobléma, nem szóltam , de visszakapják csőstül :D
2020. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Pillanatragasztó a postaláda zárba. Ha nem kapcsolnak, főbejárati ajtajuk zárjába. Ne félj, ha egy alkalommal 10 ezret otthagy a lakatosnak, ezt eljâtszod vele 3-4x, meg fog javulni az emberke. Csak a ragasztót mindig éjjel nyomd be és símaszkban, mert lehet az első eset után kamerát szerel fel. 🙃
2020. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

13 as az teljesen màs!

Nah ez természetes dolog h bàrki furhat felujithat.

Nekem a felettunk levo lakas 3 honapos felujitasat kellett vegig hallgatnom.

Nem a furas hanem amikor a csempét verték le,nah az brutàlis volt.

De tudod mit mondok,visszasirom azt a 3 honapot.

Már 1 éve nincs életem,se reggelem,se nappalom,se éjszakám.

A szomszédom állandóan dübörög,kopog,csapkod.Ha nem akkor ordit.

Ez reggeltol estig,akar éjfélig eltart.Korán kelek,gondolhatod milyen jo ezekre ébredni este 11kor mert mint a vadàllatok ugy érkeztek haza sokszor.

De szimplán a hálóba vonulásuk is akkora robajjal történt hogy arra is ébredünk fel.A gràtisz amikor izombol becsapja az ablakot én meg szinte kiugrom az ágyból halálra rémülve,Uristen ez mi volt?5 másodperc és rá kell jönnöm h a szomszédok készülnek aludni.

Egy felujitas fix idoben zajlik.Az peh h ejszakas voltal,az biztos rossz.

De az nem tart örökké.

Amikor valaki nem tud kultraltan viselkedni,amikor képtelen felfogni a csöpp agyával h rajta kivül él másik a hàzban,nem kell lábujjhegyen járni vannak olyan dolgok amik iratlan szabályok,szerencsére sokan tisztában vannak vele,de vannak akik nem.

Eleg egy ilyent kifognod és pokollá teszik az életed

Az életem arrol szól h a szomszedom hallgatom.akkor kelek amikor o,akkor alszom amikor ő.

Hétvégém akkor van ha nincs itthon.Addig van csak nyugalmam.

Talán nem sokára sikerül költöznöm,de az utánam lakót már előre sajnálom.

Szép szó nem használ náluk,rendőrségre nem

akarok járni ilyen elmeroggyantak miatt.

Bekes megoldas a költözés.

2020. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A pillanatragasztót kihagynám, nem szeretném, ha velem is eljátszaná. Plusz mi van ha fontos dolog van a lakásában? Pl inzulin és miattam lesz komoly baja. Ezt nem gondolom túl felelősségteljes ötletnek. Én ilyenhez biztosan nem fogok folyamodni.
2020. máj. 17. 00:15
 17/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, egyetértek veled. Sajnos az a baj, hogy pár embernek tényleg nem jut el az agyáig, hogy más is létezik és egy picit legyen rájuk tekintettel.

Nálunk azóta is este 10-től megy a hangoskodás, pedig pont az volt a kérésünk, hogy este 10-től NE...

2020. máj. 17. 00:17
 18/19 anonim ***** válasza:

Mi is ennyit kértünk tőlük,koràn kelünk legyenek szivesen kicsit odafigyelni mert sokszor felebredünk ràjuk.

Tegnapunk és a mai napunk megint olyan mint a többi.

Ablakot nem tudok nyitni pedig szép idő van🙁

2020. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Azota sem jobb a helyzet. Raadasul ma hallottam, hogy szerezni akar egy kotelet amire rakot egy kovet es betori vele az ablakunkat!

Eskuszom nem normalis. Mindezt azert mert szolni mertunk megint a hangoskodas miatt...

2020. okt. 12. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!