Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha élne rokonotok Norvégiában,...

Ha élne rokonotok Norvégiában, aki felajánlja nektek, hogy költözzetek ki, akkor mennétek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 11:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekem unokatesóm Oslo-ban főorvos,a felesége a bevándorlási hivatalnál van,szóval mehetnénk ha akarnánk... de megmondom őszintén,eddig nem merült fel.Most úgy vagyok vele,hogy adok még két évet ennek az országnak,aztán lehet hogy felpakolom a családot,és megyünk.
2020. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
65%

Januarban es juniusban mar voltam svedben.Borzalma volt.Hideg es nagy ho!

Delelott 11 - ig sotet volt es du. 3 tol ujra!

Nyaron meg este 10 korul ment le a nap.

Norvegia szerintem meg rosszabb!Soha nem szoknam meg.

Mondjuk Madeira az nagyon bejonne nekem!

2020. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 atesz763 ***** válasza:
Nos, személyes okok miatt én nem.
2020. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nincs mindig sotet es krva hideg!

Nyar kellemes a telet is legtobbszor “langyosabbanak” lehet erezni mint othhon egyresz mert a golfaramlat ott megy es a paratartalom miatt. Sut a nap es normal idoben megy le....

2020. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsen Norvég rokonaim, de még Norvég ismerőseim sincsennek a valóságban! Bár néha ábrándozok. De egy valóság és az ábránd két különböző dolog. De a kérdésedre a válaszom, igen! Ha lennének rokonaim akkor szívesen mennék, még nyelv tudás nélkül is. Persze csak akkor ha lenne velem olyan kint élő rokon aki perfekt Bokmál Norvégos és fordit nekem, illetve meg tanit engem Norvégul. Ja és igen a [link] képen lévő Norvég hölgyet szívesen feleségül venném. Norvégián belül, Skajk és Oyer települések tetszenek nekem leg jobban.
2020. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!