Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy bírnád jobb belátásra a...

Hogy bírnád jobb belátásra a feletted lakó szomszédot?

Figyelt kérdés

Alapvetően csendes pár, 40 körüliek. Halistennek szex hangokat sem hallok, nem veszekednek soha, nem buliznak stb.


Viszont egy dolog mocskosul idegesít. A férfi úgy trappol a lakásban, hogy minden lépését hallom. Puffog a mennyezet. Papucsot nem ismeri, laminált padló van a lakásban. Az előbb is úgy pattant le az ágyról, hogy majd leszakadt a plafon. Mérgemben hangosan káromkodtam, hogy leszakad a mennyezet bmeg, meg odacsaptam egyet a falra. Eddig nem volt gondunk egymással, de ez zavar.


Nem értem, miért nem lehet egy kibaxott papucsot viselni a lakásban, és mi szükség a sarok földhöz baxásához?


Ti hogy szólnátok neki, hogy ne legyen utána keczi, és ne csapkodja még jobban oda?


2020. máj. 16. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Én sehogy, papucsban még hangosabb lenne.
2020. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Anno albérletbe tesóméknál voltam és éjszaka magassarkú cipő kopogásokat lehetett hallani,éjszaka 23 órakkor kezdtek el mosni heti 3x,azt is lehetett hallani hogy minden nap legalább 2x ment a szex,engem nem zavart 😁 pedig 3 hétig ott voltam.

Ja és lehetett azt is hallani hogy tologatták a bútorokat.

Mondjuk azért egyszer éjszaka mikor 22 kor el aludtam aztán cipő kopogás,majd bútor tologatás aztán egy erős szex után hajnali 1 kor még el indítja a mosógépet az nálam ki b.szta a biztosítékot, fel mentem hozzájuk aztán szépen el magyaráztam nekik hogy mi van,igaz a vegére már a két szomszédja is ki jött és ők is be szóltak nekik 6 hónapig tűrték 😀

2020. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Sehogy, van életem
2020. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez nem arról szól, hogy ne lenne életem. Csak paraszt szokásnak tartom, hogy trappol a tetves lábaival, meg este 23 óra után is úgy pattan le az ágyról, hogy leszakad a plafon. Lehetne lassan, kulturált módon is közlekedni a lakásban, főleg, hogy én, mint alatta lakó állandóan csendes vagyok és azon pörgök, hogy ne zavarjak senkit.
2020. máj. 17. 00:18
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem biztos, hogy trappol. Mi is panelban élünk, mindent hallunk, amit fölöttünk csinálnak. A beszélgetést, ha valaki tüsszent, ajtó nyikorgást, wc lehúzást stb... A paneleknél előszeretettel spórolták ki a szigetelő anyagokat, valószínűleg ez történt nálunk is. A parketta és a beton közé pedig szigetelő anyag kerül. A vastagságától függ, hogy mennyire hallod a fölötted lakót. De erről nem ők tehetnek.
2020. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, ez olyan, mintha direkt odacsapná, hogy halljam. Más az, ha valaki normálisan lépked a lakásban, meg más, ha valaki trappol a sarkát odacsapva. De már gondolkodom, hogy szivassam rommá a tagot.
2020. máj. 17. 10:13
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ember, gondolkozzál már, nyilván nem direkt csinálja. Ha annyira zavar, szólj neki, rendkívül alja szokás a falat verni. By the way ennél sokkal gázabb szomszédok vannak, csak szólok.
2020. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem szándkosan zajong. Ráadásul sok ember úhy jár, hogy a sarkára lép először, az meg hát, koppan.

Én inkább arra kérek tanácsot, mit lehet tenni elmebeteg, magyarul nem tudó szomszéddal, aki úgy bevágja az ajtót, hogy megremeg az emelet. És minden egyes alkalommal, amikor elmegy vagy hazaérkezik.

2020. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hallom a felső szomszédot tégla építésű társasházban, ha leejt valamit, bútorokat elhúz, porszívóz és a falhoz löki... Egyik sem olyan zaj, ami kiborító lenne.

Te honnan tudod, hogy nála milyen burkolat van, és főleg a papucs használatát? Ilyen zajt egy magassarkú cipő okoz éjjel, nem egy meztelen láb.

2020. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Oke h nem direkt csinálja,de odafigyelni vagy papucsot fel venni lehet.

A mi szomszédunk megkérdezte h élünk e mert sose hall semmit tőlünk,pedig az elöttünk lakók alatt majdnem leszakadt a mennyezete.

Ugyanugy mosok főzök takaritok,mászkálunk a lakásban mint bárki más.

Odafigyelve pár dologra hiszen tudom h tàrsasház,lakik más is körülöttem

Soha sehol sem volt gond velünk

2020. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!