Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A házunkat ellepték a csótányo...

A házunkat ellepték a csótányok. Minden lakó összefogott és megszerveztük az írtást. 1 lakó van aki nem hajlandó beengedni az írtókat pedig kifizetnénk az árát is helyette. Tudunk tenni valamit? Vagy ehhez joga van.

Figyelt kérdés
Megjegyzésként nagyon durva a helyzet pár nap alatt elleptek minket, teljesen kikészültünk mert futkosnak éjjel az egész lakásban. Baromi undorítóak.Azt sem indokolta meg a lakó miért nem engedi be az írtót. "Nem" és kész. Azt mondja nála nincs. Ami kizárt mert mindenki másnál van.

2020. máj. 26. 14:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

És ha nem adja írásban? Ami valószínű.

Igen jó lenne leváltani a közös képviselőt de ahhoz kéne egy másik helyette először. Sok lakót megvezet meg sokan idősek és a kádár rendszer áldozatai ahol megszokták, hogy nincsenek jogaik és helyettük meg a vagyonukról is mások döntenek. Nem mernek semmiért szólni mert akkor "nagy baj lesz". Nem lehet nekik megmagyarázni hogy nagy baja a közöskepviselőnek lesz ha szembe megy a lakók többségenek akaratával és nem övé a ház meg a közös költség. Nehéz ezekkel a mrgfélemlített emberekkel. Kedvesek de nagyon más a gondolkodásuk. :(

2020. máj. 27. 12:18
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért nem akarja beengedni őket, mert kiderülne, hogy tőle indult az egész...
2020. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adja írásba... Erre írtam, hogy akkor két tanúval kell felkeresni, előttük jelentse ki szóban, majd azon melegében egy jegyzőkönyvet kell erről felvenni, a két tanú + te aláírja. Ezzel bárhol fel lehet jelenteni.
2020. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A törvényt kinyomtattam. Majd megpróbáljuk lobogtatni neki. De szerintem feljelenteni senki nem fogja mert az túl macerás. 3.órát ülsz a rendőrségen és ki tudja mikor történik valami. Én hiába lépném ezt meg a lényeg az lenne, hogy az írtó bejusson a lásába nem az hogy utána harcoljunk vele hónapokig. Hiába vállalnám fel a felejelntést nem tudom találnék e 2 tanut. Nekem meg már ekkora cirkuszhoz nincs erőm így is én szerveztem meg az egészet. Örülök hogy a közösképviselőt sikerült legyőzni. Nincs erőm a rendőrségre mászkálni. Persze megfenyegetni lehet vele. Hátha megijed.
2020. máj. 27. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!