Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy nagyvárosban hihetnek...

Egy nagyvárosban hihetnek csövesnek emiatt?

Figyelt kérdés
Ha minden nap, többnyire minden nap ugyanakkor ott töltök 1-2 órát a vasútállomáson és a közelében levő téren valamelyik padon, ott üldögélek, sokat mászkálok a környéken, akkor hihetnek ott csövesnek? Igazából unalmamban szoktam csak ott lenni, üldögélek, mászkálok egyet aztán hazajövök. Meg magányos vagyok teljesen, és addig is emberek között vagyok viszonylag legalább. Csak nem tudom, ez mennyire tűnhet fel egy nagyvárosban bárkinek is
2020. máj. 28. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted kit érdekel és ki veszi észre? Ha nem piszkosak a ruháid akkor senki.
2020. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem, hogy annak hinnénk, de ha annak is hisz bárki, kit érdekel?

Érezd jól magad úgy, hogy nem mindig mások véleményét figyeled! 😊

2020. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Én kisebb városban teszem ugyanezt. Nem vagyok magányos, de a vírus és a veszélyeztetettségem miatt eddig csak a szűkebb lakókörnyezetemben mertem sétálni, ahol kevés ember van, hetekig közel ugyanazokon az útvonalakon bolyongtam, biztosan hülyének néztek. :) Elképzelhető különben, hogy felfigyeltek rád, én is azt hittem, hogy senkit nem érdekel a sétám, mire pár hét után megszólított egy biztonsági őr, aki építőanyagokat őriz napközben a közelben, hogy ma más útvonalon megyek, mint szoktam. :D Teljesen lehidaltam, miket meg nem figyelt. Amúgy meg nem érdekel, szerintem téged se érdekeljen.
2020. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Nagyvárosban max azoknak tűnhetnél fel, akik szintén sokat járkálnak ugyanazon az útvonalon. De hát pont ők szólnának meg? :D

Ha nem vagy ápolatlan, koszos, büdös, nem kéregetsz, akkor senki sem fog hajléktalannak gondolni.

2020. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!