Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédba baba érkezik,...

Szomszédba baba érkezik, lehet erre felkészülni valamivel?

Figyelt kérdés

Kertes háznál kivitelezhető-e valamiféle hangszigetelés, hogy egy kisbaba (ill. később egy kisgyerek) mellett lehetséges legyen élvezni a csendet a mi telkünkön? Valami zajvédő kerítés, vagy hasonló ami működik? Autópályák mellett van ilyen, de az inkább a mélyebb, morajló hangok ellen hatásos, nem tudom az éles, síró, nem egyenletes hangokat mennyire szűrné. Valakinek van tapasztalata?

Vagy mit lehet tenni ilyen helyzetben, ha a szomszédba "érkezik a gólya", mi pedig csendet és nyugalmat szeretnénk az otthonunkban?



2020. jún. 11. 11:31
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire nem vagy képes alkalmazkodni, akkor javaslom adjátok el házat, és vegyetek olyan helyen, ahol 100 méteren belül nem lakik senki. Mi is ilyenen laktunk régen. A közvetlen szomszédok csak hétvégi teleknek használták a területeiket, és nem voltak állandó szomszédok.
2020. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
34%

30: szerinted a szüleit nem SOKKAL JOBBAN zavarja?? ERgo felveszik, megvigasztalják.


Vagy te hagytad a gyerekedet órákig üvölteni???? (vagy ha nincs, akkor majd hagynád? )

2020. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Leírtam már sokszor, hogy NEM TUDUNK ELKÖLTÖZNI A KÖZELJÖVŐBEN.


#32

Nem tudom hogy zavarja-e, de az előző lakhelyünkön is napi sok órát sírt vagy kiabált az összes baba/gyerek. Nincs rajtuk kikapcsológomb, attól még hogy a szülő felveszi, nem hallgat el automatikusan... nem is értem.

2020. jún. 12. 09:39
 34/45 anonim ***** válasza:
25%

aha. tehát nincs gyereked...


Hát akkor tényleg jobb, ha veszel füldugót!

2020. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Azt is leírtam, hogy nem bírja a fülem a füldugót.

Úgy gondolom, magánügy hogy van-e gyerekem vagy nincs. Egyébként nincs, de ennek az oka is magánügy és semmi köze a kérdéshez.

2020. jún. 12. 09:46
 36/45 anonim ***** válasza:
21%

Elköltözni se akarsz, füldugót se bírja a füled, hát akkor írd ki mindennap a kérdést ide a GYK-ra, és sajnálatasd magadat! :-DDDD


Attól biztosan jobb lesz a helyzeted... LOL


Vegyél olyan zajvédő falat, mint amit az autópályák mellett használnak. JÓ drága lesz!

2020. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként miért kellene a kérdezőnek feltétel nélkül elfogadni a szomszédot? Csak mert gyerek lesz, nem pedig kutya vagy fűnyíró a probléma?
2020. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Ráadásul nem értem a "nem vagy képes alkalmazkodni" megjegyzéseket. Nyilván azért írtam ki egy kérdést arról hogy ÉN MAGAM mit tehetnék a helyzetben a SAJÁT KÖLTSÉGEMRE, a SAJÁT IDŐMBŐL, mert nem akarok alkalmazkodni. Logikus. :D


#36

Hol írtam, hogy "nem akarok" elköltözni?

2020. jún. 12. 10:12
 39/45 anonim ***** válasza:
49%
Ha vannak az embernek szomszédai, akkor mindenki alkalmazkodik mindenkihez. A baba fog sírni ez tuti. A szülők részéről az alkalmazkodás, hogy igyekeznek minimalizálni ezeket az eseteket, a szomszédok részéről pedig az, hogy elviselik ha sír.
2020. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, hogy nem akarsz, vagy nem tudsz....
2020. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!