Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt hogy kiraboltak/megkéselt...

Volt hogy kiraboltak/megkéseltek éjszaka?

Figyelt kérdés
Egyszer mesélte egy ismerősöm,hogy mikor elsőre jött Szegedre.(Mars tér)Akkor éjszaka kirabolták,konkrétan a cípőjét is elvették.Kiváncsi vagyok,hogy mással volt-e hasonló.(Ha igen,akkor hol?)
2020. jún. 13. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem egyszer volt az utcán mentem sötétedés után, kb 8 fele, 13 évesen.


Egy viszonylag jó bőrkabád volt rajtam, valószínűleg nem igazi bőr, de kb 30-40 ezer volt és jól nézett ki.


Elmentem egy 4-5 tagú kb 20 évesekből álló kicsit ittas csoport előtt. Az egyik megszólal, hogy "Hé, a kabátomat viseled".


Majd megindult felém ekkor a barátai vissza fogták hogy "Hagyd".


Annyira nem illik ide, de ez a legdurvább ami eddig megtörtént velem.

2020. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerencsére nem volt, és szívből remélem, hogy soha nem is lesz.

Bár én éjszaka nagyon ritkán járok utcára (csak ha tényleg élet-halál kérdése).

Ráadásul én egy jóval kissebb településen élek, mint Szeged.

2020. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, viszont a volt párom papájához betörtek és éjszaka, odakötözték egy székhez a házat meg teljesen feltúrták.

Peches család, a másik nagyszülőkhöz fényes nappal törtek be amíg a kertben voltak

2020. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hátulról leütöttek egyszer Lurdy Háznál december 31-én. De kirabolni már nem tudott a marha, lévén, hogy fényes nappal volt, és rohantak oda az emberek.
2020. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
3 évnyi kamionos élettel a hátam mögött eddig 3x próbáltak ki rabolni.(minden évre jutott egy :D) Szerencsére egyszer se sikerült. Természetesen mindegyik éjszaka volt amikor a pihenőmet töltöttem.
2020. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
100%
Csak próbáltak, szerencsére volt a kezemben épp egy üres üveg és azzal leütöttem a fickót. Utána meg kihívtam hozzá a mentőt.
2020. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

#6:

Igazán létrehozhattál volna egy konferencia beszélgetést a rendőrség és a mentősök között, lehet, hogy jobban járt volna a világ :D

2020. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer arra ébredtem, hogy valaki a padláson van. Felnéztem egy alak volt ott és felzártam. Rohantam is ki, de ott volt a társa, aki bezárt a kamionjukba. Amíg ő felment megnézni mi van a társával, a szomszéd aki látta, hogy mi történt kiszabadított a kamionból. Hívtuk a rendőrséget, de elmenekültek.
2020. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem volt, de látni láttam már, hetedik kerületben. Mondtam havernak, fogjuk meg a fickót, de nem merte, mondván, hogy ő is ott lakik. Így elszaladt.
2020. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De 10 éves koromban fényes nappal idősebb gyerekcsapat (5-16 évesek, fiúk és lányok vegyesen, lehettek kb. 8-an) biciklikkel körbeállt engem meg a szintén 10 éves barátnőmet, és a kulcsunkat, meg pénzt követeltek. Mikor nem adtunk semmit oda, megrúgdostak, és a hajunkat tépték. Az ötévesnek ez valami beavatás-szerű lehetett, mert neki mondták, hogy rúgjon minket, meg üssön, de mi nem tudtunk védekezni a kicsi ellen sem, hisz mind őt védték. Szerencsére jött egy autó, és akkor elengedtek, mi meg futottunk sírva a boltig. (Haza nem mertünk, hogy ne lássák meg, hol lakunk.)

Akkoriban sok ilyen rablás volt a környéken. Egyszer az egyik fiú osztálytársam biciklijét akarták ugyanezek elvenni, és tőlünk kért segítséget, mert hozzánk tudott sírva bemenekülni. Apukám kísérte haza. Még a felnőttek is féltek ezektől, a szüleik dzsipekkel járták a környéket, és ha valaki rászólt a gyerekekre, azonnal megjelentek.

Egyik nap megjelent a kommandó, lezárták órákra a környéket. Kiderült, hogy kábítószer és fegyverek voltak a házaikban. Azóta nem láttuk egyiket sem.

'90-es évek.

2020. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!