Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt hogy kiraboltak/megkéselt...

Volt hogy kiraboltak/megkéseltek éjszaka?

Figyelt kérdés
Egyszer mesélte egy ismerősöm,hogy mikor elsőre jött Szegedre.(Mars tér)Akkor éjszaka kirabolták,konkrétan a cípőjét is elvették.Kiváncsi vagyok,hogy mással volt-e hasonló.(Ha igen,akkor hol?)
2020. jún. 13. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A Mars tér pont az a környék ahova este nem érdemes menni. Viszont volt hogy olyan helyen dolgoztam hogy ahhoz hogy hazaérjek kb az egész városon átkellett bicikliznem hajnal 2kor és nem történt semmi.
2020. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamionos vagyok, voltak próbálkozások. Eddig mindössze egy hátizsákom lopták el, érték abban sem volt.
2020. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Metionin ***** válasza:
100%
#7. Úgy beszartam azt se tudtam hol vagyok. Hirtelen ütöttem, amikor megfogta a fickó a karomat és úgy sikerült pont fejen találnom, hogy összecsuklott és ömlött a fejéből a vér. Amúgy mennem kellett utána a rendőrségre mert a mentősök felírták, hogy mik voltak az eset körülményei.
2020. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer betörtek hozzánk, a spájzablakon át. Kutya kussban megvárta, míg kijött a spájzból. Mire a hátsó ajtón kijutott, ott maradt egy darab nadrág belőle, full véresen.


A kutya egy 15 kgos tacsikeverék volt, az anyja tacskó volt, az apja valószínűleg rotweiler, 4 cmes szemfogai voltak. És sokat ugatott amúgy, de aznap éjjel türelmesen megvárta, míg a betörő kireszelte a spájzablak rácsát, bemászott a spájzba és kinyitotta az ajtót....gondolom, nem lehetett túl nagydarab a fickó, ha ott átfért, kb 30x35 cmes az ablak.... bár, hogy mit gondolt, mikor 4 felnőtt volt otthon, hogy mit fog elvinni, az azóta is rejtély

2020. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!