Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pozsonyba vagy Budapestre...

Pozsonyba vagy Budapestre lenne érdemesebb menni tanárként?

Figyelt kérdés

Mind a kettő viszonylag közel van a falumhoz,mindkét nyelvet beszélem.

Földrajz-angol szakos tanár,pályakezdő.


2020. jún. 17. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Attól függ melyik hely tetszik jobban?

Hasonlóak a dolgok mind két helyen, legalább is az albi árak ott sem olcsóbbak már Bratislavában mint Budapesten.

Én hogyan is csinálnám el mennék mind a két helyre és legalább 1-1 hetet el töltenék ott, szét néznék kicsit ismerkednék aztán merlegelnék és választanák aztán ha nem jön be akkor irany a másik hely.

Sok sikert 🙂

2020. jún. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mik alapján lehet ezt mérlegelni?

Miket érdemes figyelembe venni az albi árakon és a fizun felül?

2020. jún. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es tömegközlekedés,emberek mentalitása
2020. jún. 17. 02:10
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

1-es vagyok.

BP tömegközlekedés jó,de vannak furcsa emberek főleg éjszaka a tömegközlekedéseken.

Eléggé le szarom és irigyek ott az emberek, mindenki siet és kapkod bár vannak rendes emberek is csak keresni kell.

Kicsit szemetes és szagok is vannak ez miatt az utcán.

Nem is tudom el dönteni hogy most próbálnak valamit fejleszteni rendbe tartani a várost vagy csak úgy el vannak és kész.


Pozsonyban is jó a tömegközlekedés, emberek mentalitása szerintem kicsivel jobb,nem tapasztaltam azt hogy irigyek lennének, mint ha tisztábbak lennének az utcák na és persze ott azért sokkal de sokkal jobbak a rendőrök legalább is én ezt tapasztaltam ott azért mernek is valamit csinálni és fellépnek ha kell.

2020. jún. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es furcsa emberek alatt mit értesz?

Rendőrök fellépése alatt mire gondolsz?

2020. jún. 17. 02:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pozsonyban elfogadják a tanári végzettséged?
2020. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Pozsonyban magyarul akarsz-e tanítani. Valamint ez függ iskolák színvonalától is.
2020. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, melyik mellett döntöttél végül?
2021. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!