Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha elsődleges számomra a...

Ha elsődleges számomra a privát szféra akkor nincs más választásom mint kertes házban lakni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én Budapest egyik jó közlekedéssel ellátott külvárosi kerületében élek panelban. A szomszédaim csendesek, nyugisak, az idősebbek és a fiatalabbak is, kutyákkal, macskákkal, egyebekkel együtt, a korábbi zajproblémák szerencsésen megoldódtak, volt olyan problémás, aki elköltözött, a jelenlegi legproblémásabb lakó egy fiatal alkoholista, de ő sem hangoskodik, és elég sok szint választ el tőle. Egyetlen problémám a lakóközösséggel, hogy a nyugdíjasok egy rétege mindig berezel, hogy eladósodunk a felújítási pályázat miatt, ezért évek óta nem lehet elindítani egy ilyen programot. De a privát szférám nem sérül.
2020. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el az alattad lévő kérdést a kukucskáló szomszédról. A kertes ház sem garancia a privát szférára. Kisvárosban, ha kertesre nem telik, akkor felső emeleti saroklakás a legesélyesebb, hogy lesz privát szférád vagy sorház, persze jobb környéken.
2020. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Pár éven belül meglesz rá a pénzem önerő nélkül hacsak nem lesz még nagyobb a lufi addigra.
2020. jún. 23. 19:12
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Egy jól kialakított lakókocsi?
2020. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon jò hangszigetelésü társasházak.Laktam olyanban ahol 2 gyerek es 1 kutya rohangált felettem egész nap de ég világon semmit sem

hallottam.

Most olyanban lakom h még az alsò szomszèd trappolását is hallani.kész horror.

Bár mi ezek miatt szeretnénk amint anyagi helyzet engedi csalàdiba menni.

Engem nem zavar a fünyiro,kakas,vagy ha 50 méterröl hallom a szomszédot.

Szòval megváltás.nekünk van autònk ugyh eltudunk rugaszkodni messzebbre is.Söt akarunk is.

Nekem a nyugalom mindennél többet ér.Autoztam napi 60kmt oda vissza munka miatt.Nem volt megterhelö.

Ha talàlsz egy nagyon jò szigetelésü házat nem lesz rossz.Csak sajnos nagyon kevés van.

Mi is sokszor költöztünk már,mi belefáradtunk

2020. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!