Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak olyan 30 év alatti...

Vannak olyan 30 év alatti fiatalok, akik eredetileg nem ilyen háttérből jöttek, de szívesen élnének tanyán, ritkán lakott vidéki kis településen?

Figyelt kérdés

Már régóta követek ilyen embereket, ilyen közösségben benne vagyok, de akkor vált számomra teljesen egyértelművé, hogy vonzz ez a világ, mikor most karantén miatt egy frissen felvárásolt kerten keztünk el dolgozni, kialakítani a veteményest, valamint tavaly ilyen embereknél "nyaraltam" 3 hónapig és tetszett a sok állat közelsége(nem csak kutya meg macska, hanem birka, tehén, tyúkok).

Én magam programtervező informatikusnak tanulok és ha egyszer sikerülne x év tapasztalat után kifognom egy távmunkát vagy saját vállalkozást indítani, akkor szívesen elköltöznék egy ilyen helyre, ahol hobbiként tudnék egy kisebb gazdadágot kialakítani és természetközelben maradni. Saját magam által megtermelt ételeket enni és egy-két állatot tartani, amit még bírok idővel és energiával.

Nem csak a mezőgazdaság és az állattartás a lényeg, hanem az egész atmoszférája, romantikus képek vannak a fejemben az éjszakai fürdőzésről a folyóban a holdfényben, vadállatok megfigyelése és fotózásáról, az erdőben alvásról, művészi hajlamaim felerősítése/ihlet a természetből stb.

Bár szeretem a nagyvárost, de ez a fajta vonzalmam egyre erősödik az idővel.

Van, aki fiatal kora ellenére, mikor más városokba tömörül, ő mégis is ide vágyik?



2020. jún. 26. 09:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Hát én biztos nem.
2020. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon régóta vonz. Vidékről költöztem a fővárosba és itt élek már évek óta, de vágyom vissza a csendbe, nyugiba. Kiskoromban is visszagondolva az volt az álmom, hogy majd ha nagy leszek elköltözöm az alföldre és gondozom az állatokat.😅 Sajnos, most nem olyanok a körülményeim, hogy azt mondjam lesz ebből majd valami, de én teljesen megértelek.
2020. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez most a 40 felé foglalkoztat. De aztán lebeszélem magam :) Annyira nem idegen tőlem, mert nagyszüleim is így éltek. De pont ezért tudom, hogy nem olyan idilli. Ha csak egy állatod van, már akkor nincs soha hétvégéd, szabadnapod, nincs szabadság, ünnepnap, nyaralás. Az állatokat minden egyes nap ugyanúgy el kell látni. Minden nap a nappal keltek és estig dolgoztak. Nem egy leányálom.
2020. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
1 AKkor minek válaszolsz?
2020. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
4: miért ne válaszolhatna?
2020. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#3 miért beszélted le magadat végül?
2020. jún. 26. 09:37
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
MErt kb semmi köze a kérdéshez.
2020. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
Leírta... :D
2020. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

6: Azért, amit leírtam. Nem olyan idilli és egyszerű. Sokkal nehezebb élet, mint amit most élek.

Én szabadidőre vágyom, nem 0-24 órás feladatokra.

2020. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

"1 AKkor minek válaszolsz?"


Azért, mert ha az a kérdés, hogy van-e, aki akar ott élni, akkor arra az is válasz, hogy én nem, és az is válasz, hogy én igen.

Épp az érdekli a kérdezőt, hogy ez mennyire jellemző. Az abból nem derül ki, ha csak és kizárólag olyanok írhatnak ide, akik mind tanyára vágynak.

2020. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!