Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Legyetek objektívek, ha...

Legyetek objektívek, ha minden lehetõsègetek adott lenne, itt maradnátok Magyarországon, vagy elköltöznétek mas idegen országba?

Figyelt kérdés

Az ország neve nem releváns, Angliához hasonló, viszont ott nem dolgozhatnátok a szakmátokban, hanem takarítanátok, pincérkednétek vagy pultosoknak kellene álljatok, egyetemi végzettséggel.

Viszont pénzetek, nyelvtudásotok es minden fontos tényezõ adott lenne az ottléthez.



2020. júl. 8. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Most 35 évesen már nem mennék, érettségi után vagy főiskolás koromban mentem volna, de akkor nem volt lehetőségem. Most meg már a szakmámban dolgozom, amit szeretek is, és jól is keresek vele.
2020. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kamionsofőr vagyok szóval helyfüggetlenül mindenhol a "szakmámban" tudnék dolgozni.

DE!

Magyarországon már mindent megteremtettem magamnak, szóval nem kezdeném elölről ehy másik országban.

2020. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
66%

Maradnék.

Ha viszont mégis elmennék, akkor semmiképp sem nyugatra, hanem Oroszországba, Japánba, esetleg Kínába.

2020. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!