Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd megfenyegetett hogy...

Szomszéd megfenyegetett hogy megöl, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már tettem fel kérdéseket a szomszéddal kapcsolatban, de azóta új fejlemény történt. Megpróbálom röviden összefoglalni: Kb. egy éve lebontotta a kerítést közöttünk és felhúzott egy újat. Mivel kimarkolta a földet, nálunk egy kis árkot hagyott. Most közölte azt is hogy mi nem tölthetjük fel az árkot a mi oldalunkon, mert nem nyúlhatunk a kerítéséhez. Továbbá ki akarta velünk fizettetni a kerítésének egy részét, erre nemet mondtunk, és mindezek után azzal fenyegetett, hogy megöl minket és megöli a kutyáinkat is. Azt is mondta, hogy be fog törni és itt öl meg minket a házban. Felvettünk mindent, úgyhogy van róla hangfelvétel. Igyekszünk minél hamarabb elköltözni, de ezen kívül szívesen fogadnék tanácsokat, hogy mi tévők legyünk, tegyünk-e feljelentést. Köszönöm.

2020. júl. 9. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Uhh ez gáz. Utálom az ilyen embereket.

Meg akart felelmiteni, es penzt akar kicsikarni...

2020. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 kerdesem lenne válasza:
100%
Mindenképpen rendőrség és sürgősen költözzetek el mert nagyon sok idióta van akik tényleg megteszik amit mondanak de ha van stabil bizonyiték akkor a fenyegetésért is büntetés jár ha jól tudom.
2020. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh van egy jobb ötletem.


Nem értek hozzá, de van egy kertesházunk egy Pest megyei városban és itt úgy van a "szabály", hogy mindenki a baloldali kerítésért felelős, így mindenki 1 kerítést épít.


Biztos van valami helyi önkormányzati szabályozás erre nálatok is.


Abból egy idézetet nyomtassatok ki egy papírra. Egy másik lapra az első kommentelő BTKs idézetét. Egy olcsó 1-2 GBos pendrivera rakjátok fel a felvételt, ami megfenyeget titeket.


Ezt pedig mind dobjátok bele a postaládájukba. Szerintem ezzel kifejeznétek nekik, hogy "Tudjuk hogy nem nektek van igazatok", "Nem félünk", "Bűncselekményt követtetek el, van bizonyíték így ha kell tovább visszük az ügyet, de csak ti jöttök ki belőle rosszul".

2020. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye el tudtatok költözni a közeléből? Őrület, milyen emberek vannak...
2021. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!