Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Én miért nem dobolhatok, ha a...

Én miért nem dobolhatok, ha a szomszéd másfél éve folyamatosan kalapál?

Figyelt kérdés
A felettünk lévő szomszéd már másfél éve újítja fel a lakást, vagy én nem tudom mit csinál, de minden héten egy csomószor kalapálás, fúrás, meg még mindenféle hang jön onnan. Én meg mondjuk 10 másodpercet dobolok, már jön az üvöltözés fentről, vagy dübörgés. Pedig elég ritkán csinálok ilyet. Legutóbb is ez volt, azt nem értem, mit üvöltözik pontosan, csak hallani lehet. (amúgy csak karanténra hoztam haza a dobot, aztán még nem vittem vissza)
2020. júl. 31. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobolj amikor felújít.
2020. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azok a hangok nem mind tőle jönnek. Falfúrás esetén panelben ezt sosem könnyű megállapítani.

Ellenben dobolni tényleg nem illik.

2020. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az 100%, hogy tőlük jön a hang. Alapból ennek az épületnek olyan rossz a hangszigetelése, hogy azt is hallom ahogy beszélnek fölöttünk. Meg mind a két fenti lakás az övék
2020. júl. 31. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele,néma gyereknek anyja se érti szavát.Próbálj vele kompromisszumot kötni,mondjuk lebeszélitek,hogy 12-14 között dobolhatsz,ő fúrhat.
2020. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyeztesd. Ha mégsem érdekli, akkor dobolj, amikor fur. Szard le, hogy ha uvoltozik...
2020. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is felujitunk es idonkent uvoltozunk egymassal.( Nekunk is nagyon kivorito a sajat felujitasunk. Nagyon faraszto. )De nem a szomszed miatt uvoltunk. Szerintem nem a dobolasod miatt uvolt.
2020. aug. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!