Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni? Kezdek...

Mit lehet tenni? Kezdek megőrülni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 1 éve új szomszédok építkeztek elég közel hozzánk.

4 gyerekük van. Kezdetben jóban voltunk, de ez mára nagyon megváltozott. Van egy 16 éves fia, aki rendszerint az ablakunk alatt vonyít. Igen, vonyít. Lehet farkasnak képzeli magát vagy farkasok nevelték, nem tudom.


A kislány sikítozik csak úgy. Először azt hittem ölik, ezért kinéztem az ablakon, de nem. Áll a kert közepén és sikítozik magában.


A legkisebb gyerek 1 éves, az meg hajnali 7-től ordít. Nem vicc, este 9-ig EGYFOLYTÁBAN. Ha épp nem ordít, akkor sikítva hisztizik és örjöng.


Én eleve home office-ban dolgozom, szóval pontosan hallom, ahogy reggel kirakják a kertbe, ott elkezd monoton fejhangon ordítani és abba sem hagyja estig.

Már szóltam normálisan, becsuktam az ablakot, szóltam nem normálisan is. Kezdem azt hinni, hogy a szülők is retardáltak, mert azok csak ott vannak mellettük és bámulnak maguk elé. A fél kerület zeng, ha kint vannak. Már 2 házzal lejjebb is kérdezték, hogy mi a franc ez az egésznapos üvöltözés.


Most épp megint ordít a legkisebb, a nagyobbik fiú meg visszaordít neki. És nem zavarna ha játszanának, mert az hanggal és zajjal jár, de egész nap ez durva, 7 napból hetet.


Mondjuk ha nem ők üvöltöznek, akkor az anyjuk üvölt vagy a kutyákkal vagy a gyerekekkel.


Bármilyen tanácsot elfogadok. :D



2020. aug. 4. 11:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk, hogy nincs gyereked:D Ha lenne ez, farkaskomával az élen, fel sem tünne:DD
2020. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Hívd ki a rendőröket! Ne a zajra hivatkozz! Aggódsz, mert a szomszédban sikítozik egy gyerek! Aggódsz, mert egy tini magán kívül van az ablakod alatt, lehet hogy drogos.


Pár alkalom után vagy megnevelik a kölköket vagy jó alap lesz a birtokvédelmi eljáráshoz a sok rendőrségi bejelentés ellenük.

2020. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Ja és csinálj videót is róla!
2020. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanez a probléma, csak a szomszédom 5 unokája visít, ordít délutántól késő estig. Ez nem arról szól, hogy van-e gyereke az embernek, hanem arról, hogy akinek lövése sincs hogy kell megnevelni, az ne vállaljon. Ennyi. Egyébként csendháborításért simán lehetne szólni.
2020. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
1! Teljesen mindegy a kérdés szempontjából, hogy van-e gyerekem vagy sem. Tegyük fel, hogy nincs. A másik szomszédban 3 unoka van. Egy 5 éves, egy 3 éves és egy 1 éves. Egyik sem ilyen. Azért mert gyerek, még nem kell állatként viselkednie. Ezek viszont olyanok.
2020. aug. 4. 12:03
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Abból amit leírtál teljesen egyértelmű, hogy itt valami nagyon sötét, kriminális dolog húzódik meg a háttérben. Lehet, hogy gyermekbántalmazás történtik vagy a gyerekek valami olyasmit látnak, hallanak amit nem kellene nekik. Tök egyértelmű, a Napnál is világosabb: ez egyfajta segítségkérés akar lenni a gyerekekek részéről. De ha nem is erről van szó (bár ezt erősen kétlem) akkor is nagyon valószínű a szülők gondatlan magatartása, a gyerekek veszélyeztetése alapból felmerül ilyen esetben. Mindenképpen, ha lehet sürgősen értesítsd a rendőrséget.
2020. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%

Tegyél ki egy kis hangfalat s 1 számot nyomass nekik éjjel-nappal ( add ide a didit ) normál beszédhangerőn.

Eleinte lesz@rják, de idővel kikészíti őket, ez 2-5 nap s szeretnék ők is a csendet majd;)


Cipeljék ki a játszótérre a kölköket vonyítani, arra való, otthon ember lakik s nem állat...jobbára.

2020. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Utolsó! Már megvolt. :D de már tényleg csak végső elkeseredésemben.


Lehet megpróbálom ezt a rendőrös megoldást, már a gyámügyön is gondolkoztam. Nem hinném hogy verik őket, mert a hangoskodáson kívül nincs semmi látszata annak, hogy nem normálisak. Plusz a 16 éves tegnap az utcán a kapujuk előtt üvöltözött az anyjával, hog, rohadjon meg, az meg simán ráhagyta.

2020. aug. 4. 12:42
 9/28 anonim ***** válasza:
57%

8


Ja, már értem!

A gyerekek mind a sírba akarják tenni a szülőket;)

Ki kellene tenni egy könyvet "Miként öljük meg anyut!":DDD


Akkor itt tényleg csak a fánkosoknak tudsz szólni bár mit érsz vele, ha 50e-re megbírságolják őket, amit kifizetni se tudnak, ha vackul élnek...max jobban üvöltenek...esetleg a sokadik alkalommal a gyámügy elviheti őket onnan.

2020. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem élnek rosszul, elvileg "értelmiségiek" is, szóval simán kifizetik. Egyszerűen csak nem normálisak.
2020. aug. 4. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!