Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én ezt már nem bírom tovább....

Én ezt már nem bírom tovább. Azt hiszem kezdek megőrülni!? Valami tanács?

Figyelt kérdés
Már 2 éve lakok teljesen egyedül egy albérletbe Budapesten. Árufeltöltőként/pénztárosként dolgozok egy nagyobb áruházban szintén 2 éve. Semmi másból nem állnak a napjaim, mint hogy felkelek, bemegyek dolgozni, hazajövök alszok, és másnap minden kezdődik előröl. Ráadásul egy csomó éjszakai műszakot kell elvállalnom az éjszakai pótlék miatt. Nincs egy barátom sem, párkapcsolatom sem, a családommal sem tartom a kapcsolatot. Volt egy kollégám akivel nagyon jóba voltam, de 1 éve kiment külföldre és most már szinte egyáltalán nem beszélünk. Nincs semmi életkedvem. A munkámat is utálom. Eleinte még elment, amíg ott volt az a kollégám is, de most már a hányinger kerülget amikor el kell indulnom. Tegnap amikor hazajöttem belevetődtem az ágyamba és elkezdtem beleordítani a párnámba. Kb fél éve elkezdtem magamba beszélni, plusz pánikrohamaim is vannak. Nem tudok hozzákezdeni semmihez, mert nulla motivációm van, és magamat is elkezdtem utálni. Rondának, és szerencsétlennek tartom magam ( pedig régen ezzel nem volt gondom ). A gyomromban folyamatosan érzem az ideggörcsöt, ezért enni sem tudok rendesen. Én ezt most már komolyan nem bírom tovább. :(

2017. júl. 23. 21:31
 1/7 A kérdező kommentje:
21/F
2017. júl. 23. 21:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Válts életmódot ennél többre is képes vagy ennyi idősen ,válts szakámádnak megfelelően vagy tanulj Okj amivel sokkal jobb munkát kaphatsz ha 21 évese meguntad mit akarsz később ??....,válasz olyan munkahelyet ahova nem undorodva kell bemenjél
2017. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon egyszerű. Tanfolyam vagy levelezős főiskola.

Ha van eszed, olyan szakmát választasz, ahol főleg lányok vannak.


A másik dolog, viszont az, hogy ettől még nem leszel boldog, mert minden emberben egy Isten formájú űr van. Ezt próbáljuk betölteni azzal, hogy beledobunk barátnőt, karriert, hobbikat, stb. De az üresség nem lesz betöltve. Egyedül Isten tudja betölteni az űrt. Tehát Jézusra van szükséged. Keress fel egy katolikus templomot, járj közösségbe.

2017. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel!Én is bekattantam volna a helyedben,ez nem a te hibád.Én is olyan vagyok,hogy egyedül nem szeretek lenni,csak lehúzom saját magam,szerintem te is ilyen lehetsz.Próbálj kis lépésekben kitörni ebből a helyzetből.Azt tudatosítsd magadban hogy egyedül is érezheted jól magad,nekem ez valamit segített.Pl.munka után estére rákészülhetsz egy jó filmre nasikkal,beraksz jó vígjátékot és szétröhögöd magad,elmehetsz egyedül egy koncertre abba semmi gáz nincs,odaállsz hallgatod a zenét,feldobja a kedved,ha úgy van megkérdezhetsz másokat"milyen zenekar lép fel ezután?" és tudsz ismerkedni.Az állatok is sokat tudnak segíteni,vegyél hörcsögöt vagy papagájt ezeket mindenhol lehet tartani de jó elfoglaltság.És ami a legeslegfontosabb:Mindig kösd le az agyad.A monoton kasszázás öli az agysejteket(tapasztalat),hallgass hangoskönyvet,vagy valami motivációs előadást youtubeon,én nonstop ezt csinálom.pl. https://www.youtube.com/watch?v=YVh0MKG5_qU


A mozgás is nagyon jó stresszoldó,menj el futni zenére,meg ha volt egy jófej kollégád írj rá,skype-on tudtok dumálni ez is valamennyire tud az embernek kapaszkodót adni.

2017. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért csinálod?


Most komolyan. Erre válaszolj igaz válasszal. (Segítek, nincs ilyen.)


Mondj fel. Költözz haza egy időre. Old meg, de változtass.

2017. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Túl sokat dolgozol!! Semmi örömöd nincs az életben..gondolom te is kis lelkis vagy.. ne izgasd magad én is 42 éves fejjel egy szakítás után pont így érzem magam..ki akartam futni a világból el is indultam na akkor kezdtem el futni komolyabban../forest gump tisztára!/..


Magadra koncentrálj: ami örömöt okoz..járj emberek közé, legyen célod! lazíts néha...! Saját magad zárod börtönbe miért lennél jól?

Sok sikert!!

2017. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
No, változtattál? mi van veled??
2017. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!