Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális, hogy a szomszédunk...

Normális, hogy a szomszédunk időnként pizsamában jelenik meg a lépcsőházban?

Figyelt kérdés
Otthonról dolgozik, így állandóan otthon van és kb. délig bármikor össze lehet vele futni a lépcsőházban, hogy épp virágokat locsol vagy kimegy üdvözölni valakit, ha hallja hogy jön, ilyenek. És ilyen kétrészes pizsit hord, amiről teljesen egyértelmű, hogy pizsama. Én zavarba szoktam jönni tőle, de neki ez úgy tűnik, hogy természetes öltözék.

2020. szept. 4. 23:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem sért közerkölcsöt azzal, hogy nem frakkban locsol virágokat, él visszafogott társas életet a lépcsőházban. Nem mindenki öltözködik át rövid időtartamú dolgok kedvéért naponta 275-ször.
2020. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ebben semmi, nálunk az alattunk lévő kisboltba is páran pizsibe mennek be, azt se furcsáltam soha.
2020. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

#10:

Az ilyen parasztot inkább le kellett volna üttetned a fiúddal. Vihogás helyett.

2020. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha tiszta es cuki pizsamaban, es nem ferfi nyitott sliccel, akkor inkabb bohem, mint csoves stilus.
2020. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is többször dobtam már ki a szemetet a ledobóba pizsiben. Egyszer meglátott a szomszéd, mert épp jött haza. Mindketten röhögtünk egy jót.
2020. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
És legalább jó csaj?
2021. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Külföldön még boltba is mennek pizsiben:D
2021. jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!