Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is igazam van?

Szerintetek is igazam van?

Figyelt kérdés

Idén meglett a jogsim motorra. A falubeliek úgy tudják hogy nincsen jogsim. Gyakorlatilag titokba végeztem el direkt, hogy ne tudodjon ki. Van egy gyanúm, hogy már jelezték a kmb-snek valamelyik stréber csürhe hogy jogsi nélkül megyek, de akkor már bátran kimertem menni, mert megvoltg

Közbe láttam hogy a rendőrháznál van a kocsi, gondoltam ott mellette leállok (magamra keltem a figyelmet) nem telt el 5 perc, már észre is vett a rendőr és jöt oda. Megszólalt: ,,Jó napot, Minden rendben?" Mondtam neki, jó napot, igen minden rendben. ,,Van magának erre a motorra jogosítványa"?

Mondtam neki igen. Erre átadtam. (A Rendőr akkorát nézett mint borjú az új kapura)

Mindent rendben talált amugy.


Erre megszólalt: ,,Szólók a kollegáknak hogy többet ne állitsák meg"


Majd elköszönt.



Na ezt nem értettem hogy miért szól, mivan?


Én úgy vettem le, mintha már figyeltek, tudtak rólam stb. Várták mikor futok beléjük stb. És azért szól a kollegáinak, hogy már nem kell figyelni engem, mert van jogsim. stb stb.


Nekem igy jöt le.


Más valakinek véleménye? Légyszi a kérdésre fokuszáljunk



#rendőr #falu #körzeti megbízott #Megfigyeltek #Vissza vonulás
2020. szept. 18. 02:43
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Utólag már mind1, de majd ugyis összefutok vele és rákérdek. Valakinek útjába állok, gondolom bosszú vágy. Az ilyen hagy forrjon a saját levébe.
2020. szept. 18. 04:05
 12/56 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki úgy tudja jogsi nélkül közlekedsz akkor teljesen jogos, hogy szólt a rendőröknek, én is szólnék. Az is teljesen jogos, hogy ellenőriztek. Nem értem a gondod.
2020. szept. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

Többieknek pedig: ,,Szólók a kollegáknak hogy többet ne állitsák meg"



Vagy pedig azért mert várható hogy párszor még jelzi a gyökere a kmb-snek, így már felesleges volna megállítani mégegyszer. Lehet a rendőr előrelátó volt. :)

2020. szept. 18. 05:14
 14/56 anonim ***** válasza:
44%

Lehet valamelyik paraszt, szólt a rendőr haverjának.

Nem biztos, hogy hivatalosan jelentette be.


Nagyon szemetek tudnak ezek lenni.

2020. szept. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Mondjuk már lehet tudja a jó akarója hogy van jogsim 😁😁😁😁 Ha tudják, megnézném az ilyen rosszindulatú embereknek az arcát. 😁😁 biztos mogorva képet vágnak. 😁😁
2020. szept. 18. 05:17
 16/56 anonim ***** válasza:
95%

Szóval szeretnéd ha megállítgatnának, hogy az orrod alá dörgölhesd a jogsidat vagy mi?!

Azt meg hogy ki szólt nekik sose tudod meg. Lehettek akár többen is.

2020. szept. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

#15


99%, valami besugó volt. :)

2020. szept. 18. 05:18
 18/56 A kérdező kommentje:
#17 Lehettek bizony.
2020. szept. 18. 05:19
 19/56 A kérdező kommentje:
Sejtem honnan indult el, honnan máshonnan hanem a kocsmából? Ott vannak élettelen senkik.
2020. szept. 18. 05:20
 20/56 A kérdező kommentje:

Mondjuk voltam bent a boltba, ott az eladó azt mondta hogy ,,minden rendben?" Mondom neki ja minden rendben.


,,dolgozol"? Nem.... (Azért kérdezhette, hogyan fogom kifizetni a feljelentést) De mivel nem dolgozom, ment a kontakthoz (aki bejelentette) hogy az anyja fogja kifizetni, csődbe akartak minket vinni. Csak nem jöt össze nekik 😁😁😁



Aztán amikor elköszöntem, az eladó közölte velem hogy: ,,Vigyázz magadra" mondom neki vigyázok. "Jó azért óvatosan,,.....


Na hogy egy faluhelyen hogyan össze lehet tenni egy történetet? Gondolat olvasó vagyok.

2020. szept. 18. 05:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!