Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is igazam van?

Szerintetek is igazam van?

Figyelt kérdés

Idén meglett a jogsim motorra. A falubeliek úgy tudják hogy nincsen jogsim. Gyakorlatilag titokba végeztem el direkt, hogy ne tudodjon ki. Van egy gyanúm, hogy már jelezték a kmb-snek valamelyik stréber csürhe hogy jogsi nélkül megyek, de akkor már bátran kimertem menni, mert megvoltg

Közbe láttam hogy a rendőrháznál van a kocsi, gondoltam ott mellette leállok (magamra keltem a figyelmet) nem telt el 5 perc, már észre is vett a rendőr és jöt oda. Megszólalt: ,,Jó napot, Minden rendben?" Mondtam neki, jó napot, igen minden rendben. ,,Van magának erre a motorra jogosítványa"?

Mondtam neki igen. Erre átadtam. (A Rendőr akkorát nézett mint borjú az új kapura)

Mindent rendben talált amugy.


Erre megszólalt: ,,Szólók a kollegáknak hogy többet ne állitsák meg"


Majd elköszönt.



Na ezt nem értettem hogy miért szól, mivan?


Én úgy vettem le, mintha már figyeltek, tudtak rólam stb. Várták mikor futok beléjük stb. És azért szól a kollegáinak, hogy már nem kell figyelni engem, mert van jogsim. stb stb.


Nekem igy jöt le.


Más valakinek véleménye? Légyszi a kérdésre fokuszáljunk



#rendőr #falu #körzeti megbízott #Megfigyeltek #Vissza vonulás
2020. szept. 18. 02:43
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
83%
Igen ez így megy, mert ha valaki bejelent pl egy ilyen esetet, elég sokmindenki tudomást kap róla, hogy ha akárki látja tudja hogy mit kell vele csinálni. Ez mindig így van nem csak nálad nyugi.
2020. szept. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

Ohh megnyugodtam.



Forrjanak a saját levükbe. Irigy rosszindulatú tróger az ilyeng

2020. szept. 18. 05:46
 23/56 anonim ***** válasza:
92%

Miért kell egyből valakinek rosszindulatúnak lennie? Lehet azért jelezték, hogy ha esetleg bajod lenne akkor ne furcsálja mindenki, hogy mi a francot csinálsz.

Plusz a rendőr az minden feljelentés, besúgás vagy fBI-i parancs nélkül bármikor megállíthat és elkérheti a jogsidat meg a forgalmidat. Ehhez NEM kell besúgás vagy bejelentés. Lehet, hogy a rendőrök láttak meg és őket érdekelte...

2020. szept. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
68%
Engem 15 éves koromban lefényképezett privát egy helyi rendőr a 13 éves haverom helyett segédmotorral. A gimnáziumban kaptam egy igazgató intőt. Hiába mutogattam, hogy van jogsim. Sajnos vannak ilyenek és ezeken érdemes túllépni.
2020. szept. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem biztos, hogy bárki is bejelentette. Faluban élsz. Ott mindenki tud mindenkiről mindent, és akkor még finoman fogalmaztam. :D
2020. szept. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
89%

1. Igen ostoba, rosszindulatú lény lehetsz a kérdésed alapjßan.

2. Nem érthetö, miét titokban szerezted meg a jogsit, hacsak nem azért, hoyg másokat bosszantani tudj!

3. HA bárkinek is tudomása van arról, hogy valaki jogsi nélkül motorozik/autózik, akkor nagyon jól teszi, ha bejelenti a rendörségen, mert a jogsi nélküli vezetök veszélyesek.

4. A rendörök garantáltan nem fogják elmondani, hogy ki tett bejelentést, adott esetben akár a fél falu is szólhatott, mindegyik, mert direkt provokáltad öket.

5. Az meg, hogy a rendör szól a többieknek, teljesen normális dolog, ha úgy tudják, jogsi nélkül jársz, kötelességük ellenörizni, most pedig megkímélik magukat ettöl a többletmunkától.

2020. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
92%
Miért feltételezed arról aki (talán!) szólt a rendőröknek, hogy rosszindulatú volt? Banyek, ha úgy tudom, hogy valaki jogsi nélkül motorozik akkor szólok! Én is az utcán közlekedem, meg mások is! Aztán meg csinálsz valami balesetet, ne adja az ég meghal valaki én meg nézzek a tükörbe reggelente azzal a tudattal, hogy esetleg megelőzhettem volna! Bocs, de nagyon nincs igazad!
2020. szept. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
93%
Öreg mivel vagy jobb, mint az általad olyan nagyon lesajnált falusiak? Itt pörögsz egy teljesen jelentéktelen témán és mi a megoldásod eszköze? A feljelentés. Pont, mint a falubelieknek. Sztem gondolkozz el ezen, aztán ne a szüreti napon bszasd a motorral lehetőleg....🙄
2020. szept. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanolyan falusi unatkozó sutyerák vagy, tökéletesen megérdemelték egymást ott a környéken. Ezért tök mindegy, hogy igazad volt e vagy sem.

De gáz lehet így élni.

2020. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
92%

Öcsém, te beteg vagy... Titokban leteszed a jogsit, hogy utána arra verhesd, hogy mikor jelent már fel valaki... Lehet, hogy a falusiak belterjes, pletykás banda, de hogy pont közéjük való vagy, az hótziher.

A fészemen is mindig értetlenül szemlélem, amikor a hozzád hasonló eccerűek kiírkálják nyilvánosba, hogy hány irigyük van, akik utánozza, meg lesi őket, és foglalkoznának a saját nyomorult életükkel. Érdekes, nekem sose volt még ilyen gondom.

2020. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!