Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha a szomszédaim...

Mit tegyek, ha a szomszédaim minden nap hangosan sexelnek?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, szóltam már nekik. Fiatalok. Folyamatosan éjjel nappal sexelnek. Az ágy nyikorog, a nő úgy visít mint akit vernek, ordibalnak közben. Én is fiatal vagyok, de élnek itt idősek is. Ez egyáltalán nem helyes, főlegy hogy éjjel nappal. Miután szóltam annál jobban csinálták, hogy én biztos erre izgulok. Rohadtul elegem van. A szép szó nem segít. Ötletek?
2020. okt. 3. 13:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
26%
milyen kreatív vagy ma XD verd ki nyugodtan nem tudja meg senki
2020. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%
Vedd fel diktafonnal, aztán küldd be Napiszarra a Facebook profiljukkal együtt!
2020. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
34%
Vedd fel, és mond meg nekik ha nem halkírütanak, a szüleiknek küldöd el a hangfelvételt.
2020. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
69%
Csináld te is hangosan hatha eszreveszik😂
2020. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
15%
Nincs neki kivel 😂😂😂😂
2020. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
54%
Szállj be hozzájuk.
2020. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%

Én drukkoltam nekik a szellőzőn át, ilyesmiket, hogy "Hajrá Patrik, ezaz, még ne sülj el, bírni fogod, csak még 5 percet! Veronika is mindjárt megvan, nehogy Patrik előbb érjen a célba!"

Ez kétszer fordult elő, azóta nem hallom őket.

2020. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is volt ilyen szomszéd. Mi is kértük, hogy ne vísitson, halkan szexeljenek, de csak azért is hangosan csinálták. A másik mellette lévő szomszéd is szólt.

Végül mi azt csináltuk, hogy amikor szexeltek, dörömböltünk végig nekik, közben teljes hangerővel hangfalon keresztül leadtuk nekik a tapsvihart. De volt, hogy átkiabáltunk, hogy Ez az!! Most nyomd.. gyerünk, légy férfi! találj bele abban a lyukba!! Úristen mindjárt eldurransz stb.. Mindig lelohaszotta őket. A másik szomszéd meg párszor kihívta a rendőrséget amikor a nő vísitott, hogy a szomszádban a férfi valószínű, hogy fojtogatja vagy veri a nőjét mert olyan hangosan vísit a nő, hogy az egész ház hallja. Persze, hogy kijöttek a rendőrök, és becsöngettek hozzájuk. Azt hiszem 2-3 alkalommal hívta így ki a rendőröket. Végül abba hagyták..el is költöztek.

2020. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
7%
Mondjuk ne kezdd ilyen korán a boomerkedést.
2020. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
28%
2020. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!