Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mi lehet a baja?

Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Haveromhoz költöztem egy pár hónapra, és lakik vele egy csaj is. Nem voltam bunkó a csajjal, de nem is jópofizok vele. Viszont hirtelen úgy változtatja a viselkedését h nem tudom hova rakni. Egyszer lehet vele beszélgetni, egyszer meg ha haza megyek nem mindig akar köszönni, nem néz rám, ha haverommal beszélgetünk nem akar be kapcsolódni csak nyomogatja a telefonját, meg se mukkan. Ha kérdezem h miujsag csak egy semmi. És csöndben van. Néha lehet vele dumálni, de legtöbbször nem. Szerintetek ez Bunkóság tőle mint lakótárs? Meg indokot sem tudok h mitől viselkednek így.

2020. okt. 4. 20:12
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem, 100 % hogy simán antiszoc Gondolj bele, Külföldön lakunk, a haverommal elmegy a Lidl be, ott találkozik a haverom egy másik magyar csaj ismerőssel, együtt haza jönnek kocsival és a csaj mégsem mukkan a kocsiba. Nem érdeklódik, nem beszél, mintha ott se lenne.
2020. okt. 11. 13:36
 22/22 Izébizé13 válasza:
A csaj nem akarta hogy odaköltözz de nem akarja feltűnően a tudtodra adni
2020. okt. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!