Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mi lehet a baja?

Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Haveromhoz költöztem egy pár hónapra, és lakik vele egy csaj is. Nem voltam bunkó a csajjal, de nem is jópofizok vele. Viszont hirtelen úgy változtatja a viselkedését h nem tudom hova rakni. Egyszer lehet vele beszélgetni, egyszer meg ha haza megyek nem mindig akar köszönni, nem néz rám, ha haverommal beszélgetünk nem akar be kapcsolódni csak nyomogatja a telefonját, meg se mukkan. Ha kérdezem h miujsag csak egy semmi. És csöndben van. Néha lehet vele dumálni, de legtöbbször nem. Szerintetek ez Bunkóság tőle mint lakótárs? Meg indokot sem tudok h mitől viselkednek így.

2020. okt. 4. 20:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Gon Németországban?
2020. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Gondolom
2020. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ausztria de ez most lényegtelen. Ha főz a csaj a have romát szólítja h kész a kaja, engem nem. Ök egy háztartásban vannak ketten, de ha sok lett a kaja, soha nem kínál meg h kérek e egy tányérra? Szerintetek?
2020. okt. 4. 21:15
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Szíve szerint szellem lenne és csak akkor látszódna, ha nagyon muszáj.


Ez a csaj még magától is el van különülve, ezért nem látod benne a lelkesedést a beszédre/közös programra.(bevásárlás, főzés, ha már lakótársak vagytok pláne külföldön, akkor lehetne nagyobb az összetartás.)


Nem nagyon tehetsz mit, inkább adj hálát, hogy te barátságosabb vagy és beszédesebb. Az életben ez utóbbiak állják meg a helyüket!

2020. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A haverodban jobban bízik, könnyebben elengedi magát, mint melletted.

Szarj te is a fejére, inkább magaddal törődj. Ez csak egy lecke az életedben, amire utólag fogsz rájönni, hogy mit tanított neked.

Ezt őszintén mondom!!!


Valahogy azt érzem, elég lehet neked is ott.:/

2020. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ki ettöl, ha nem beszél, leszarom, csak furcsa ahogy viselkedik. Akkor tünt fel először mikor megjöttem h itt fogok lakni egy darabig, nem mosolygott meg semmi. Igen, mégis csak külföldön vagyunk magyarok, nem a keletinél egy albiban.
2020. okt. 4. 21:32
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is ugyanazt tudom mondani, a haverodat kedveli, ezért vele beszélget meg neki főz, de neked nem akar, veled nincs olyan viszonyban és úgy tűnik nem is akar. Nem az ő vendége vagy, hanem a srácé, nem neki kell téged szórakoztatni meg etetni. Persze mondhatod, hogy attól még lehetne kedvesebb, de nem kötelessége és ha nem vagy neki szimpatikus, nem is kell. Vedd úgy, hogy ő belement, hogy náluk lakhass, de részéről ennyi volt, többet nem akar foglalkozni veled. Ettől még köszönhetne, de az összes többit nem várhatod el tőle. Amúgy is azt írtad, hogy nem bunkó, csak passzív veled szemben.

Annyit tudsz csinálni, hogy kedves maradsz vele, de amúgy békén hagyod, hogy a viszony azért ne legyen rossz köztetek és lehet a végén még ő is felenged kicsit és kevésbé lesz passzív.

2020. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy nagyon az jön le, hogy ő egyáltalán nem akarta, hogy te odamenj, csak a haverod meggyőzte és belement. Így meg a hozzáállása is érthető, én se mosolyognék ha beállítana valaki hozzánk, hogy akkor most ő itt fog lakni pár hónapig.
2020. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Lehet, de sokat én nem vagyok itthon, 6 napot dolgozok, kB csak reggel meg este találkozunk. Ha én is itthon ülnék egész nap és egymást kerülgetnénk, megérteném. Talán.
2020. okt. 4. 21:54
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Én még azt is el tudom képzelni, hogy igazából bejössz a csajnak. Csak hát mivel a haveroddal alkot egy párt, így ciki a helyzet, és ezért próbál téged nagy ívben elkerülni.
2020. okt. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!