Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan adjam a lakótársam...

Hogyan adjam a lakótársam tudtára, hogy nagyon zavar, amit csinál?

Figyelt kérdés
Fölhozza a pasiját, és a szomszéd szobában, hát... Nem mondom, h kimondottan hangosan, de nagyon áthallatszik. Nem tudják, h vékonyak a falak?? Az a baj, h félig a szüleié, félig 1 másik rokonáé a lakás, én meg jó áron bérlem a lakást, így nem nagyon szólhatok. Vmi tipp mégis? Olyat már csináltam, h hangosan köhögtem, torkot köszörültem, de semmi. Meg másnap kitettem a nappaliba a füldugóm dobozát... Nagyon kényelmetlen amúgy a füldugó, nagyon kitágítja a fülemet, ezért az fáj, és hát nehogy már emiatt kelljen használnom... Föl sem ébrednék az ébresztőre, csak ha a kardigánom zsebébe teszem, amiben alszom, és rezgőre állítom. -.-""
2017. máj. 2. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Most üljön halál csendben, mert neked nyűgöd van?! Nemár... egészséges ember szeretkezik... én nem örülnék, ha ilyen hülyeség miatt szólnál :)
2017. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én meg tekintettel lennék a lakótársamra, hogy ne akkor csináljam már, amikor aludna. (Nem, nem extrém időpontban, mondjuk 11 után már jó lenne.)
2017. máj. 2. 19:17
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint aludni.
2017. máj. 2. 19:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

x, megbeszélhetnénk valamit?

Nagyon áthallatszik, amikor a barátoddal szexeltek és elég kellemetlen hallgatni. Légyszi figyeljetek kicsit oda, hogyha én is otthon vagyok.


Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, úgyhogy hiába rakod ki a füldugót dobozát, valószínűleg észre sem vették.

2017. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát te is tudod, olcsó húsnak híg a leve. Költözz össze valakivel, aki ugyan úgy bérel mint te, és akkor szólhatsz, de így, hogy övék a lakás, így nem.
2017. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos. Amúgy jó lakás... Ja és a ,,sima" hangoskodással is van bajom. Nem vagyok antiszociális, sőt!! De amikor az éjszaka közepén hazajönnek, és nagyon nincsenek csöndben... :(
2017. máj. 2. 19:57
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Eddig a 4# válasza volt a legnormálisabb.


Te is vigyél fel valakit akivel még hangosabb lehetsz.

2017. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Hasonló helyzetben nagyon nagy erőkkel keresgélnék majdnem ugyanolyan jó árban valami kisebbet, csak egyedül legyek. Az se baj, ha messzebb van mindentől. Nagyon problémás maga a felállás is, még akkor is, ha nem élnek vissza vele.
2017. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Nehogy már azért költözzek el,mert a szomszéd csak visongva tud szeretkezni.Mi van ha itt kamaszkorú gyerek is laknak ?

Mondják el a gyerekeknek,most nagyon jó a szomszédnak asszonynak,a párja meg asztmás,és azért nyögdécsel .

Igen is tanuljanak meg együtt élni másokkal,mert amit ők csinálnak senkire sem tartozik .

2017. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Milyen viszonyban vagytok? Mert ha jóban, akkor viccesen mondhatod, hogy hallottad, jól érezték magukat éjjel. Egyébként meg vegyél fejhallgatót.

Ha rendesen szerződéssel bérled a lakást, akkor ugrálhatsz, egyébként nem nagyon, csak suttyomban elköltözhetsz.

Fölényben van a csaj, hogy a szüleié a lakás? Érezteti?

2017. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!