Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van az, hogy falvakban...

Miért van az, hogy falvakban sokkal tahóbbak az emberek, mint a városokban?

Figyelt kérdés
Akármikor faluhelyen az utcán sétálok mindig kifogok egy tahó parasztot, akit soha az életben nem láttam az előtt, s elkezd kötözködni valami full random dolgon. Városokban ilyet soha nem tapasztaltam...

2020. okt. 22. 10:19
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
76%
"Vegyél tanyát és bujkalj ott akkor ha ilyen nyomi vagy." XD Szóval a nyomi emberek bújkálnak a tanyákon, a vagányak pedig hajléktalanokkal emberkednek a 8kerben 500 forinton.
2020. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
2020. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
73%
18: Szövegértés nulla :D Én éppenhogy nem bujkálok, se tanyán, se falun. Városi vagyok. De mivel voltam már mindenféle helyen, ezért meg tudom állapítani, hogy egy kisebb település, egy falu, sokkal nyugodtabb és biztonságosabb is, mint egy nagyobb város. Sőt, még a statisztikák is ezt mutatják.
2020. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
19%
23. Értem de vegyél tanyát és menjél oda akkor, én a saját országomban ott vagyok ahol akarok. Ennyi.
2020. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
91%
24. - Mindenki oda megy ahova akar, nem csak te. :) :) :) :)
2020. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
79%

24: Nem akarok tanyát :D

Képzeld, én az országon kívül is odamegyek, ahova akarok :DDD

2020. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
11%
26 de félve jársz ezért írtam, érted már??? Majd azért nem megyek városba szerinted mert te félsz mindentől? Te írtad hogy félsz ott lakni, de én nem félek semmitől és nem érdekel a hülyeséged, na világos?
2020. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
69%

27: Te nem tudsz olvasni, vagy nem érted, amit olvasol?

Nem írtam, hogy mindentől félek. És én eleve a városban vagyok. Miért mondanám bárkinek, hogy ne jöjjön ide?

Hülyeségeket csak te írtál itt, minden hozzászólásodban, és nemcsak szerintem.

2020. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

#13: Például tegnap sétáltam az utcán és az egyik tinipicsa elkezdett gúnyosan beszólogatni nekem, hogy "pokémon-vadász", mert a járdán sétálva a telefonomat nyomkodtam. Soha az életben nem láttam abban a faluban a csajt, mégis úgy viselkedett, mintha ismerne. 🤔 Városban soha nincs ilyen, hogy az utcán telefonozok és belépkötnek, mert telefonozok. Teljesen letojnak a városban, ha az utcán sétálok.


Ráadásul nem ez az első eset abban a faluban. Számomra tök ismeretlen emberek távolról elkezdenek beszólogatni nekem valami pokémonos hülyeséget, ha az utcán pont a telefonomat nézem. S, mintha ismernének, pedig soha nem láttam őket abban a faluban előzőleg. Igaz, nem is nagyon szoktam figyelni kik mászkálnak az utcán, mert totál letojom.

2020. okt. 22. 14:23
 30/54 Metionin ***** válasza:
90%
Kérdés, hogy mi számít tahóságnak. Egy városi szerint tahóság ha valaki elkezd a buszmegállóban a magánéletedről kérdezősködni, sok falusi szerint meg nem. Egy falusi szerint tahóság ha a buszmegállóban nem köszönsz a már ott állóknak, a városinak ez normális. Az ilyen kötözködést én amúgy csak egy bizonyos etnikumtól tapasztalom de azt ugyanolyan mértékben falun is, városon is.
2020. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!