Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van az, hogy falvakban...

Miért van az, hogy falvakban sokkal tahóbbak az emberek, mint a városokban?

Figyelt kérdés
Akármikor faluhelyen az utcán sétálok mindig kifogok egy tahó parasztot, akit soha az életben nem láttam az előtt, s elkezd kötözködni valami full random dolgon. Városokban ilyet soha nem tapasztaltam...

2020. okt. 22. 10:19
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

A (régen) falvakból kialakult kisvárosokban tudnak a legnagyobb tahó parasztok lenni az emberek. Amolyan Tahófalva.


10-20-30 nagyon max 40 ezer fős városokra gondolj.

2020. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

22 évig faluban éltem, összesen talán kétszer volt kötözködés. Akkor is egy-egy begyöpösödött öregember szólt be, mert mondjuk nem köszöntem vissza neki. Egyébként sokkal kedvesebbek az emberek, jobban odafigyelnek egymásra.

Ellenben városban szinte rendszeres kötözködés, random beszólás. Budapesten egy fél órás út alatt garantált, hogy valaki megtalál. Rosszabb helyeken erre nem kell 5 perc se. És a város sokkal rosszabb, mert míg egy faluban egy normál ember találhat meg, addig városban hajléktalanok, drogosok és kisebbség.

2021. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
nem faluból, hanem kisvárosból való vagyok, de én mindig az ellenkezőjét tapasztaltam. Falukban vadidegenként sem akart soha senki belém kötni, kirabolni, fellökni, míg Pécsett és Budapesten igen. De ez az én tapasztalatom.
2021. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:
100%
Én is az ellenkezőjét tapasztaltam.
2021. okt. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!