Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek kell inkább tekintettel...

Kinek kell inkább tekintettel lennie embertársaira? Annak, akinek belátni a lakásába, vagy annak, aki kívülről be tud kukkolni?

Figyelt kérdés
Nincsen sötétítő függöny a szobámban. De úgy vagyok vele, hogy nem nekem kéne szégyellnem magam azért, mert a saját ingatlanomban meztelen vagyok, amíg felöltözöm; hanem annak, aki bebámul az ablakon... Vélemény?
2020. okt. 27. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Nincs igazad.

Nem akar bebámulni az ablakodon, te teszed ki magad, ráadásul meztelenül.

Ez bunkóság is.

2020. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Vannak országok ahol nem divat a függöny, vagy a zárt ajtó akár. Ott nem szoktak bebámulni. Az magánszféra. Pont azért vesz magának az ember ingatlant (vagy bérel) hogy otthon azt csináljon amit akar. Szóval akit zavar hogy hogy nézel ki otthon, az ne nézzen szerintem.
2020. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem senkinek. Én nem fogok azért bújkálni meg takargatni magam, mert más nem bír a vérével. Viszont sosem mondták még nekem, hogy emiatt szégyellnem kellene magam, mióta egyedül élek. Kit érdekel?
2020. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Miért? Volt már valaki, aki neheztelően szóvátette, hogy mezitelen vagy?

Vagy csak gondolod?

2020. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Természetesen nem arról van szó, hogy kiállok direkt az ablakba, mert esetleg élvezetemet is lelem a dologban, de feloltom a villanyt, hogy a ruháimat kiválogathassam, és nem érzek szégyent emiatt.

Viszont apám és a barátom mindig "magamutogatónak" minősítenek, és veszekszenek...

2020. okt. 27. 20:10
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
hát ha a földszinten laksz, az utcafrontra néz a lakás, és percenként elmegy valaki az ablak előtt, akkor megértem a barátodat.
2020. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Ez olyan fura. Azt mondják itt, saját ingatlanban lehet dohányozni, hisz a tied, senki ne mondja meg, mit csinálsz otthon, AKKOR IS, ha a füst átmegy a szomszédokhoz.


De ha saját ingatlanban akárhogy vagy felöltözve, akkor hogy képzeled.

2020. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

szerintem a történetben nem arról van szó, hogy ő a saját ingatlanában hogy képzeli. hanem hogy a barátja nem örül, hogy random idegenek látják meztelenkedni a barátnőjét.

amit megértek.

persze ha a tizediken lakik és 100 méterre van a következő ház, akkor más tészta.

2020. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiában pl kertes házaknál hatalmas ablakok vannak és senkit nem érdekel hogy belátnak vagy sem, mert nem érdekli őket. Kicsit furcsa volt ezt látni élőben.
2020. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Akkor is a kukkolók a hibásak. Egyéb esetben tényleg az van, hogy ha átnézek a szomszédba, és ott egy pucér ember, ráhívhatom a rendőrséget.
2020. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!