Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Máshol is ilyen bunkók a...

Máshol is ilyen bunkók a falusi emberek?

Figyelt kérdés
1 éve költöztünk ide mert örököltem egy házat, előtte albérletben laktunk egy kisvárosban. Az a legnagyobb bajom, hogy bárhova megyek már idegbajt kapok mire sorra kerülök mert az eladók meg a vevők állandóan pletykálnak. Nem zavarja őket, hogy ott várok ordító gyerekkel meg utánam is már 5en állnak sorban. Ez gyógyszertártól a pékségig mindenhol így van mindennap. Mindenki ismer mindenkit és gondolom kíváncsiak a legújabb pletykákra. A szomszédunk meg egy olyan bácsi, hogy ha nyitva hagyom a kaput akkor már jön be az ajtón, ha bevan zárva a kapu akkor rángatja meg kiabál, minden hülyeséggel minket talál meg. Nem érzem magam nyugodtan a saját házamban. De most adjuk el és menjünk albérletbe vagy mit csináljak?

#Falu, lakóhely,
2020. nov. 5. 14:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Az emberek mindenhol bunkók.
2020. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
#1 az első azt akarta írni, hogy "Mindenhol vannak bunkó emberek", csak elnézte a szórendet. Egyébként nekem pont a Pestre járós éveimben tűnt fel ennek az ellenkezője, ott azért is beszólogattak, ha nem valami márkás és ronda cuccot hordtál, meg hogy milyen telefonnal mászkálsz, ilyesmik.
2020. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
Igen ezért utálok faluban lakni, még az se mindegy hogy koszönsz nekik. Kifejezi a nem tetszését hallod komolyan mondom. Nem tudom mi a baj ezzel hogy jó napot. Xd Ezek nem normálisak le ütném mindet.
2020. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
De amúgy ilyenkor erősödő hangerővel udvariasan jelezni kell a jelenléted, meg hogy csinálnád a dolgod.
2020. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
Aki nem faluban lakik az el sem tudja képzelni milyen. Igazából estig irhatnám annyi hatrány ér engem a varosival szemben
2020. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Én is falusi vagyok, és tényleg ez megy, már elegem van, hogy rólam azt is tudják, mikor megyek sz@rni, mert a saját anyám is kipletykálja az életemet. Eleve undorító mások életében turkálni, engem sosem érdekelt, hogy most xy hol vett házat, meg kivel csalta meg a feleségét, meg hogy ki a dédanyjának az unokatestvére...
2020. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem, természetesen nem. Ez is egy bazi nagy általánosítás és ezzel együtt hatalmas hiba.


Falun élek.

2020. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Mi már nem is beszélünk senkivel, nem kell nekünk közös buli meg összejárás, ez a pletyka nem a szintünk.


Bolt az megvan hamar, pékség nincs, patikába nem itt megyek, nem csak azért , mert csak rendelési időben van nyitva, hanem olyanok az eladók...Boltba néha megyünk amúgy is, csak ha kimaradt valami, pl kell sajt vagy tejföl, a városban vásárolunk be, nagyobb a választék,olcsóbb, nem csak reálos dolgok vannak, meg van allergénmentes áru.


Ami neked a bácsi, nekem néni volt, nem is tudom, miért hagyta abba, az ablakon is bekiabált, bejött lehetetlen időpontokban..

2020. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
nem kell kedvesnek lenni a bácsival, majd lekopik
2020. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%

Falun élek. A helyi boltba eleve nem megyünk, a közeli városban az Aldi meg ugyanolyan mint Pesten, nem pletykál senki.

A kaput eleve zárjuk, ha valaki bejönne akkor elzavarnám és megmondanám hogy feljelentem ha betör még egyszer.

2020. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!