Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem furcsa egy kicsit, hogy...

Nem furcsa egy kicsit, hogy miután én kiraktam az ajtódíszt, a szomszéd is kirakta?

Figyelt kérdés
Tudom, még nincs itt az ideje, de idén kicsit korábban kezdtem a készülődést, és kiraktam a karácsonyi ajtódíszt. Még semelyik szomszéd nem rakta ki, sőt a bevásárlóközpontok, üzletek se díszítenek. Erre fel, egy napra rá, a szembe lévő szomszéd is kirakta az ajtódíszt. Micsoda véletlen... pont amikor én, akkor ő is. Biztos csak véletlen egybeesés... Szerintetek is csak utánozni akar? Nem furcsa ez egy kicsit?
2020. nov. 18. 21:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa. Ebben nincs semmi, gondolom ő is ki akarta már rakni, de meg korainak érezte, nem akart első lenni, de miután már más is kirakta, úgy gondolta akkor ő miért ne már nem lesz furcsa ha másnál is van.
2020. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem furcsa. De az igen, hogy ezen versengtek, aztán meg majd az égősoron, meg hogy kinek lesz szebb és nagyobb fája.

Nektek sincs jobb dolgotok, látszik.

2020. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Szánalmasnak tartom, hogy 1.: a szomszéd miatt tesznek bármit egyesek, 2.egyáltalán érdekel egyeseket, hogy mit csinál a szomszéd, 3. erről még egy kérdést is képes kiírni.

Most lehet nyomni a pirosat.

2020. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem diszitenek a bevasarlokozpontok? Te hol elsz?:D
2020. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem furcsa. Lehet, hogy mindenképpen kirakta volna, lehet, hogy csak azért rakta ki, mert a tiédről eszébe jutott, de ez sem baj.
2020. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, arra várt, hogy vki kitegye, hogy ne legyen ciki, hogy november közepén még csak ő teszi ki.
2020. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Azannya! Még, hogy ilyet? Tényleg?
2020. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Nekem az ugrott be, hogy a tiedről jutott az eszébe. Miért kell még egy ilyen sz*rságba is ennyi mindent belemagyarázni?
2020. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy bevásárlóközpont mögött lakom, az iroda meg egy másik plázában van, két hete biztos ki vannak rittyentve.
2020. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A városban ahol lakok, már a lámpaoszlopokról is karácsonyi figurák lógnak, a tv-ben már láttam karácsonyi reklámot, bevásárlóközpontokban csak akkor nem ütközöl girlandba, ha becsukod a szemed. Ruhaboltokban karacsony tematikájú pulcsik, ruhák mindenhol, neten adventi koszorú készítő szett.

Szóval tőled nyúlta mindenki :D Ha ezt előbb tudtam volna, írok privátot, hogy ne rakd ki. 😂

2020. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!