Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne kezdeni ezzel a...

Mit lehetne kezdeni ezzel a tapló szomszéddal?

Figyelt kérdés

A baj az, hogy az ő ajtaja kb. 1 méterre lehet az ágyamtól amit helyhiány miatt nem is tudnék sajnos máshova rakni, viszont minden reggel az ő ajtócsapkodására ébredek, pedig elég jóféle füldugóm van, de ő még azt is örömmel túlharsogja.

Már többször kértem udvariasan hogy ne csapkodja olyan erővel, persze sikertelenül - utolsó alkalommal csak az a benyomásom lett, hogy mekkora modortalan bunkó paraszt, egy rövid mondatomat sem hagyta végigmondani, pedig tényleg csak egy ajtóról lenne szó és én is végre kialudhatnám magam. Néha volt olyan hogy éjjel kb. fél 2kor jött vissza, nem is értem honnan amikor nem is dolgozik, kijárási tilalom is van...ő azért akkor is felébreszt. Aztán reggel ismét, már nagyon elegem van belőle hogy ennyire csak magára gondol. Egyáltalán miért olyan nehéz 2 másodperccel lassabban csukni azt a hülye ajtót? Volt olyan, amikor úgy gondoltam, lesüllyedek az ő szintjére és én is becsaptam jó erővel utána a sajátomat...nos hát ez működött egy kis ideig és abbahagyta, aztán folytatódott néhány nappal később - meg különben is, nem igazán akarok arra az ajtócsapkodó értelmi szintre lesüllyedni ha nem muszáj.

A múltkor ugyanezt a taplót megláttam az utcán, és úgy tűnt mintha rajtam röhögne, gondolom élvezi amit csinál.

Belemennétek esetleg valamilyen egyéb "bosszúálló" ötletbe? Legalább utolsó közös szomszédságos napon, mielőtt valamelyikünk elköltözne innen? Azelőtt persze nem szívesen mérgesíteném a helyzetet, de most csak az a gondolat tud megnyugtatni vele kapcsolatban hogy ha előbb költöznék, "búcsúajándékként" valahogy visszahálálnám a taplóságát, ha már nem lehetett vele normálisan megbeszélni; ti mit találnátok ki számára? Alapesetben egyáltalán nem vagyok bosszúálló, igazából ő a legelső akinél ez most felmerült. Szerintetek túl gyerekes lenne egy ilyen 'revenge'?



2020. dec. 14. 00:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: az aztán nagy visszaadás lenne, tényleg :D de komolyan, ha figyelmesen végigolvasod a kérdést és a válaszokat, nem egyértelmű hogy ez mennyire hatástalan egy ilyen tapló parasztnál? Jó dolog az optimizmus, de nála hidd el hogy felesleges változásban reménykedni, főleg hogy láthatóan már élvezi ha én ezzel foglalkozok.

Eddig egyedül csak a 3-as válaszoló válaszolt a kérdésre és olvasta el a hozzászólásaimat rendesen. :(

2020. dec. 17. 20:28
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is rendesen elolvastam. Viszont ez nem bunkó, és nem teszed tönkre az ajtót, hanem látja mielőtt becsapna. És hátha csoda történne. 😜
2020. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Segítséég, valaki áldjon meg ötletekkel, senki sem ad választ a kérdésre. :(

Előző: lehet hogy elolvastad a kerdést, csak nem arra válaszoltál. :) Meg basszus, hadd legyek már én is kicsit bunkó, ha arra a taplóra csak az van hatással...

LÉGY SZÍVES ha nincs a kérdéshez kapcsolódó válaszod, inkább ne írj semmit! Ha megkérdezik tőled hogy mennyi az idő, nyilván akkor sem a légnyomással válaszolsz helyette. És tényleg nem a kérdésre válaszoltál, ha FIGYELMESEN olvastad volna el a hozzászólásaimat, nem írtál volna ilyet, remélem előbb-utóbb majd belátod. :) Amúgy festékkel nem teszed tönkre az ajtót 😉

Még egyszer: örülök a válaszoknak, de nem az ilyeneknek amik eltérnek a kérdéstől.

Köszi azért előre is ha valakinek mégis lenne a 3. kommenthez hasonló ötlete, és légyszi, inkább tényleg csak arra válaszoljon aki írna!

2020. dec. 17. 22:58
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

"Mit lehetne kezdeni ezzel a tapló szomszéddal?"


Szerintem pont ezt kérdezi ő is saját magától, amikor az eszébe jutsz...

2020. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: mi van, ennyire gyűlölöd a világot? Mit képzelsz magadról? Semmi rosszat vagy hangosat nem tettem egyáltalán a szomszédommal szemben, és soha egy szomszédomnak sem volt velem semmi baja - egyszerűen mert tiszteletben tudom tartani a többi lakót és tekintettel vagyok rájuk, hogy mersz ilyet feltételezni? Mi a fene bajod van?
2020. dec. 25. 22:17
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális: kend be disznó zsírral a kilincsét xD
2021. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Zowie ***** válasza:
Amikor nincs otthon pillanatragasztó a kulcslyukba.
2022. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!