Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen tapló a legtöbb...

Miért ilyen tapló a legtöbb ember gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés
Ha megnézek egy kérdést és elolvasom a vászokat legalább 80% lehordó és bunkó válasz van. Miért van ez?
2019. dec. 29. 15:53
 1/8 aparalyza ***** válasza:
44%

Mert nem tudja és nem érdekli.

Ugyanolyan sikerorientált vágy vezérli az ide publikálokat mint máshol.

Íme, ez maga az ember!

2019. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok bunko,mindig normalisan valaszolok
2019. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha megfigyeled akkor azok inkább a trollok akik 70%-80% között vannak. Mivel legtöbbször jókat válaszolnak de nem azért mert azt normálisan gondolják vagy komolyan hanem a százalék miatt meg több pontot kapnak.
2019. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert név és következmények nélkül szemétkedhetnek általuk nem ismert emberekkel, - élvezik a tudatát annak, hogy akit megbántanak, semmit nem tud ez ellen tenni, (holott lehet, hogy más lenne a helyzet, amennyiben személyesen folytatnák le az itt leírt tartalmú kommunikációt). Azon pedig ne csodálkozz, hogy a magyar embernek a magyar ember a legnagyobb ellensége, - fizikális fájdalmat érez, ha boldogulni vél valakit.

Nyilvánvaló, hogy vannak kivételek, de arányuk nem mérhető - az átlagos mentalitású hipermagyarokhoz képest.

2019. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember érdektelen, vagy itt adja ki a frusztráltságát, vagy még éretlen. Ilyenek miatt.
2019. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Az idióta kérdésekre szoktam taplón válaszolni. Ma reggel is volt itt egy csávó, aki ki akart venni szabadságot úgy, hogy nem adtak neki szabadságot, de betegállományba sem akart menni és még a munkáját is meg akarta tartani. Az ilyen kérdésekre mégis milyen választ lehet adni?
2019. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert a legtöbben azért kedvesek személyesen, mert nem tehetik meg, hogy ne legyenek azok. Megfelelési kényszer stb... De itt lehet bunkózni, ettől nagyobbnak érzik magukat, plusz senki sem tudja, ki lepul a mondatok mögött, itt kiélhetik magukat, szabadon engedhetik igazi önmagukat. Gondolj bele, van egy gyári munkás, dolgozik 12 órát, va***atják nap, mint nap, ő meg max. megköszönheti. Aztán feljön ide, és végre ő is beszólhat valakinek, és ettől jobban érzi magát.
2019. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Vagyis, amikor normálus kérdésre is bunkó válasz jön. Pl. egyszer főzős oldalakat kerestem, de odaírtam, hogy olyat pl. mint Nosalty, apróséf stb..

Erre kb. elküldött a fa**ba, és nesze nekem belinkelte, hogy nosalty, milyen hülye vagyok, hogy ezt nem találtam meg...

De igen van olyan kèrdés, ami kiborító. pl. hogy xy mièrt nézett rám vajon? most komolyan, az ilyet meg is kell etetni 30 évesen is? vagy, hogy felköszöntött szülinapomon Mariska, vajon miért? Erre mit lehet írni, komolyan...?

2019. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!