Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A kínaiakat meg az oroszokat...

A kínaiakat meg az oroszokat csak én látom nagyon csúnya embereknek?

Figyelt kérdés
Tudom, nekik meg én vagyok csúnya és rasszista sem vagyok, de egyszerűen tényleg annyira csúnyának látom őket. Nem szép az arcberendezésük. Természetesen biztos van köztük is szép meg helyes ahogy a magyarok között is vannak kevésbé szépek, helyesek.

2021. jan. 20. 00:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

A kínaiakat én is csúnyának látom, ahogy minden más ázsiai népet.

Az oroszok közül a pasiknak mintha baltával faragták volna az arcukat, főleg az orruk nem szép, viszont szerintem Oroszország rendelkezik a legszebb nőkkel.

2021. jan. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen a többi ázsiai népet is hasonlóan csúnyának látom. Az orosz nők? Tyhű én őket még csúnyábbnak látom mint a férfiakat. Esetleg mutatnál nekem olyan orosz nőt aki szép szerinted? Tudom relatív.
2021. jan. 20. 00:47
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Keleti lányokat láttál már? Jégkorcsolyát vagy mit néztem múltkor. Mint az angyalok:D
2021. jan. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Orosz férfiak csúnyák? Isten őrizz! A legnagyobb crushom is orosz. Ha ma megkérne, holnap már a felesége lennék. 10-ből 10-es a pasi. És a nyelvük is csodás. Szval ezt határozottan visszautasítom! Az oroszok jól néznek ki!
2021. jan. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy megfigyeltem, a világ nagyrésze odavan az orosz nőkért, azért van annyi olyan társkereső ami kifejezetten orosz nőkre épül.

Írd be a keresőbe hogy russian women, szerintem szépek, még női szemmel is.

2021. jan. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez a szavazás is sokat elárul:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1078..

2021. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Az orosz pasik is gyönyörűek! Magyaroknál is különbek! 😉
2021. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azta ezt nem gondoltam volna! Mondjuk az orosz nők szana szét vannak műtve, nagyon durva. Keressetek rá ha érdekel titeket. Beírtam hogy russian women de csak ezeket a műtött modell féleségeket dobta ki. Nekem ők se szépek mondjuk de nem ez a tipik orosz kinézet.

Én műtetlenekkel találkoztam és nagyon nagyon távolülő szemük volt, bulldog képpel furcsa arcszerkezettel és arcsonttal de nem az a kontúros arc mert mégis kerek kalácsképűek.

2021. jan. 20. 01:00
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Oroszország keleti részén nagyon ázsiai fejű emberek élnek, lehet hogy rájuk gondolsz. Ők nekem sem tetszenek, de az csak egy része az országnak.
2021. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Moszkva és környékbeliekkel találkoztam eddig. Orruk pici de széles.
2021. jan. 20. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!