Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon ronda embereknek, az a...

Nagyon ronda embereknek, az a sorsuk, hogy örök magányra van kárhoztatva?

Figyelt kérdés
Hogyan törődjek bele ebbe és abba, hogy nagyon ronda külsőm miatt, nem kellek senkinek, ezért egész életemben egyedül leszek?

2021. jan. 14. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Meg kell nyugtasssalak, nem a ronda külsőd miatt nem kellesz senkinek, kedves Kérdező. Remélem, most jobb. Örülsz, ugye?


A természeted, a személyiséged milyen?

2021. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg egész könnyen találhatsz egy nagyon ronda nőt magadnak. Akár még szépet is, de azt már nem könnyen.
2021. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Annó középiskolából látásból ismertem egy eléggé nem kicsit előnytelen kinézetű srácot. Aztán évek múlva láttam egy szintűn nem túl dekoratív lánnyal az utcán, eléggé nyilvánvalóan látszott hogy a barátnője, de látszólag tökre boldogok voltak egymással szóval...
2021. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
A tapasztalatom alapján igen, a ronda embereknek, főleg a ronda férfiaknak nehéz a dolguk, főleg, ha internetes ismerkedésről van szó. Az általam valamire tartott társkeresőkön úgy tudsz írni valakinek, ha mindketten szimpatikusak vagytok egymásnak. Mivel azonban senki sem tart engem szimpatikusnak, így nehéz bárhová jutni, hiába tetszik nekem a 10-ből 9 ember. Ellenben ha kiraktam egy jó pasi képét, nemhogy tetszettem mindenkinek, még ők maguk írtak üzenetet, nekem a kisujjam sem kellett mozdítanom.
2021. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Ronda emberek is találnak maguknak párt. Ha sok pénzük van , akkor szépet is. Ha nincs, akkor egy hozzájuk illő rondát, akivel boldogan élhetnek szeretetben és nevelgethetik a ronda gyerekeieket. Ilyen családoknak speciálisan kitenyésztett ronda kutyák ajánlhatóak háziállatnak.
2021. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

@ 18:49


Láttam már olyat ahol egy átlagos férfinak és egy hát talán a csúnya erős szó, de nem túl előnyös fizimiskájú hölgynek mind a három gyereke nagyon szép arcú.

2021. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

a hatoson jót nevettem :DDDD

egyébként láttam mar rodna fiukkal szép lányokat nem is egyszer. A gyerek volt vagy 150 kg vastag tokával a lány meg tök szép átlagos testalkattal. De az ilyeneknek jó a dumajuk hajtanak a nőkre küszködnek, küzdenek amig nem találnak valakit.

Tehát nem a külsőn múllik.

Nekem átlagos külsőm van mégsincs barátnőm igaz nem is szakadok bele, hogy találjak, szóval nem panaszkodom.

2021. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

A ronda baratom(baratok vagyunk) most kuldtem el plasztiksi sebeszhez,aki szepfiut csinal belole 3 beavatkozassal. 1,5 millajaba kerul.

O is maganeleti csod jelenleg. Annyira robda,h elrontani nem tudjak.

2021. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ronda vagyok, mégis van csajom.
2021. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyik boltban dolgozott egyszer egy szörnyen csúnya lány. Semmi szép vagy vonzó nem volt rajta. Egyszer láttuk a férjével és a gyerekeivel: kifejezetten jóképű pasi és szép gyerekek.
2021. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!