Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Online oktatás miatt 0/24-ben...

Online oktatás miatt 0/24-ben a kertben zajongó 10-12 éves szomszéd gyerekkel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Délelőtt kezdi a teraszon lévő boxzsák nyögdösve való püffölésével, utána pattogtatja a kosárlabdát a betonon, amikor ezt megunja ugrál a vadiúj trambulinon, amelynek ponyva közepe van és az puffog, valamint csörög a kerítés, amire közvetlenül rátelepítették a trambulint, eközben szól egy lejátszóból a zene. A szülei általában délután kezdik a nyerítő röhögcsélést a kertben, most is kint ülnek a teraszon este 8 után, 4 fok van és ülnek és vihorászva röhögcsélnek. Tudom, hogy ezek a dolgok nem törvény által tiltottak, mégis, nagyon zavarnak, hónapok óta folyamatosan ez megy tavaly tavasz óta. Nyáron vettek egy kiskutyát, eleinte a házban lakott, de már kicsapják és mindenre ugat, mint egy félhülye. Mit tudnék csinálni, hogy legalább részben csönd legyen...?

2021. márc. 24. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Talán ha magaddal törődnél és nem egy gyereket kukkolnál akkor nem lennél ilyen fusztrált.Őkse baszog atnak téged.
2021. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
34%
Szólj rá
2021. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
11es te már olyanokról beszélsz amiről szó sincs. Nálunk is egész nap kint sipítoznak a gyerekek a szomszédban a silány szintű, 0 komolyságú online oktatásuk miatt. Mikor úgy visítanak, mint a disznó, amibe éppen kést vágtak, kinézek én is mit csinálnak, hatalmas kukkolások, valóban. Na nem baj, nemsoká mehetnek vissza. 21 éves egyetemista lány vagyok, aki már magától leül tanulni. Itt a szülő a gáz a szomszédban, hogy a gyerek még nyilván nem éri fel ésszel miért kellene tanulnia, viszont a szülőnek kéne mellé ülni ilyenkor.
2021. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Semmit, vannak ilyen értelmi színvonalú emberek, nem törődnek mással, persze a gyerek is ezt tanulja. Nekik ez normális, ez a természetes. Az én szomszédaim is ilyenek. De szerencsére nagy házuk ólak, felfogják valamennyire, 4 kutyájuk van nem látnak engem , de ha fingik valaki az utcában azt is ugatják. Nő ordít a gyerekekkel, gyerekek is ezt szokják. Pasi szombat vasárnap döngeti a fát. Sláger rádiót ordítatja, sok ilyen van mindenhol.Korán születtünk, 1000 év múlva csak kihal, ez a viselkedés.
2021. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
nalunk is ez van. a legduhitobb az egeszben, hogy ez 1 olyan szituacio, amivel kb. SEMMIT nem lehet kezdeni, csak szolni nekik
2021. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Már van ping-pong asztal is!!
2021. ápr. 26. 14:08
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen messze van ez a zajos banda a házatoktól? Látod is őket?14 es vagyok. Pi pong még nem vészes a labda pattogtatása csukott ajtón is áthallatszik. Ha nagyobbak lesznek, majd tam tam zene szól.15 nek hiába szólsz nekik, nem értik mért zavar ez téged, és még ők felháborodnak. Legközelebb ha költözök, legyen inkább nyaraló, de 100 méteren belül ne legyen szomszéd. Direkt utca végén vettem házat, szántóföld mellett, egy szomszéd idős asszony .Egy évre rá eltartási szerződést kötött cigánykinézetü pasi debella nő két gyerek, már négy öt kutya, mert tenyésztik. Mindegy mit csinálnak azt hangosan teszik. Ez a sors fintora, de mindenhol van hülye, ha nincs akkor lesz.Nagy medence, most épp halastavat csinál magának, négy kutya ugat, két gyerek ordít, asszony is ordít. pasi rádiót bömböltet, szombat vasárnap fát vág, és a büdös bakancsát a kályhába dobta, mondtam neki adta volna ide kidobom a kukámba inkább mint 2 óráig szagoljam a égett gumit, de nem érti,nem fogják fel.
2021. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17. ezt mondom, hogy sajnos nem lehet veluk mit csinalni (hogy az ne legyen serto)


amugy irta hogy a szomszedjai ("Milyen messze van ez a zajos banda a házatoktól? Látod is őket?")

2021. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18 as igazad van írta látja őket, de a távolságot nem. Nem mindegy milyen széles a telek 10 vagy 25 méterre vannak. Semmit nem lehet csinálni ilyenekkel sajnos, nincsenek tekintettel másokra öntörvényűek. Szerencsére a házuk és az ól miatt nekem kevésbé zavaróak, de így is hangosak. A normális beszédhang ismeretlen nekik, csak ordítva beszélnek.
2021. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!