Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha lenéznek...

Mit lehet tenni, ha lenéznek a faluban?

Figyelt kérdés

2 éve költöztem ide egy nem túl messzi tanyáról, sokat dolgoztam eddig, nem sokat voltam itthon, most itthon vagyok hetek óta, de nagyon lenéznek itt, nem köszönnek csak állandóan belém kötnek meg mennek rólam az aljas pletykák...


Nincsenek barátaim, nagyon magányos vagyok és nagyon zavaró ahogy látok itt társaságokat, embereket ahogy mennek az utcán, bicikliznek, futnak...


Lehet ezen vhogy változtatni? :(


26/F



2021. márc. 29. 18:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Költözz városba.
2021. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Itt volt olyan ház, amire volt pénzem, városban csak az albérlet lenne...
2021. márc. 29. 18:14
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Ezért nem éri meg faluba költözni olyannak, akinek semmi ismerettsége ott. Soha nem fognak igazán befogadni, megismerni.
2021. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Másik falu?


Vagy szerezz haverokat neten, akiket lehív házibuliba.

2021. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 alletta ***** válasza:
79%
szomszédoknak bemutatkoztál? esetleg kezdhetnéd ezzel.
2021. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Legyél mindenkivel kedves. Tanulj meg mosolyogni. Változik majd az emberek véleménye. Járj te is futni, biciklizni. Köszönj a szomszédoknak. Kérdd meg hogy vannak. Kívánj nekik jó egészséget. Legyél udvarias.
2021. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Vegyél részt közös vagy önkéntes munkában, ahol beszélgethettek. Pl. falufejlesztés, felújítás, szemétszedés. Polgárőrség?
2021. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Aha, ezekre már gondoltam, egyszer ki is mentem sétálni, a szomszéd csaj rám küldte az apját aki megfenyegetett, hogy szóltak vmi rendőr ismerősnek és ha nem állok le a csaj zaklatásával, feljelentenek... nos, ennek az lett a vége, hogy ez miatt szinte azonnal írtam panaszt a legközelebbi rendőröknek akik kijöttek hozzájuk és beszéltek velük...


Szval ez kilőve, mert azt mondják, hogy én itt mindenkire nyomulok...

2021. márc. 29. 18:23
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szóval eredetileg akkor az a kérdés, mi a teendő, ha a faluban rosszindulatú pletyka terjedt el rólad?

Ugyanaz, mint amit írtam.

2021. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Megtanulni szocializálódni vagy megtanulni leszarni.
2021. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!