Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha lenéznek...

Mit lehet tenni, ha lenéznek a faluban?

Figyelt kérdés

2 éve költöztem ide egy nem túl messzi tanyáról, sokat dolgoztam eddig, nem sokat voltam itthon, most itthon vagyok hetek óta, de nagyon lenéznek itt, nem köszönnek csak állandóan belém kötnek meg mennek rólam az aljas pletykák...


Nincsenek barátaim, nagyon magányos vagyok és nagyon zavaró ahogy látok itt társaságokat, embereket ahogy mennek az utcán, bicikliznek, futnak...


Lehet ezen vhogy változtatni? :(


26/F



2021. márc. 29. 18:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Ne aggódj, csak be kell bizonyítanod, hogy nem igazak a pletykák. Pl; van valami falunap, vagy közösségi ház?


Szerintem még messze nincs veszve, ne add fel! :)

2021. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

Jaa joo tipp elmegy falunapra hogy összeverjék 😂😂😂


Nos kérdező, ajánlok elsőnek vmi sportot, ha van kocsid járj el bokszra, utána lehet menni ismerkedni a faluban, de ha belédkötnek akkor legalább védd meg magad, mondjuk ha olyan falu mint amit én képzelek el hogy teli van füstöl húsos tesóval, akkor oda lehet pisztoly kell mert ha 5 en körbefognak az ciki még ha te vagy Tyson is...



Amugy nagyon gáz hogy ennyire undorítóak az emberek főleg h tanyáról jössz azaz dolgos vagy, még ha egy városi kretént kinéznek oké de így...

2021. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, ahogy mondod...


Volt olyan, hogy kimentem itt a közeli játszótérre, ott volt egy csaj, ahogy meglátott, felpattant a biciklire és fénysebességgel elhúzott...


Akkor amit már korábban leírtam, hogy itt járkáltam az utcában a dolgaim után, kiállt a szomszéd csaj az utca sarokra, onnan figyelt majd rám küldte az apját, aki megfenyegetett...

Szerencsém volt, hogy a rendőrök később mellém álltak, felvilágosították Őket, hogy a btk 226 nagyon mást takar...


Jaah, egyébként a dolgosságról annyit, hogy azt mondogatják itt, hogy én nem csinálok semmit...


Volt mikor két helyen melóztam, 12 óráztam és mellette a ritka szabadnapjaim egyikén lenyírtam az udvarban a füvet...


Azért nem nagyon megyek ki, azért maradok távol mindenkitől mert akkor azt mondják, hogy én itt mindenkire nyomulok....

2021. márc. 29. 19:11
 14/21 anonim ***** válasza:
27%
Miért költöztél oda? Szerinted mi az alapja a "nyomulasodnak".
2021. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Már leírtam, nem akartam aliban lakni...
2021. márc. 29. 19:41
 16/21 anonim ***** válasza:
98%
Jó ember vagy, keress jó embereket akik nem előítéletesek!
2021. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%
Na igen, az aljas pletykák. Én falun nőttem fel és épp ezért jöttem el onnan a városba, amint tehettem. Ne aggódj, nem csak veled ilyenek. Egymásra mosolyognak, de egymásról pont ugyanúgy mennek a rosszindulatú pletykák.
2021. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A pletykákat lexarom, de ez a fajta kiközösítes zavar ami ezek miatt megy az irányomba...
2021. márc. 29. 22:47
 19/21 anonim ***** válasza:
63%

Semmit, ilyenek a falusiak.

Én is hasonló cipőben járok. Ha megyek el otthonról be is int sokszor az egyik szomszéd.

Mindenki les mint a birka, nem mehetek ki úgy a házból hogy ne jönnének ki nézni a szomszédok.

Ezek a tetvek mindenkit utálnak magukon kívül. Nekem mindig a sziklák szeme film jut róluk eszembe...

Szard le őket, szólj vissza. Nem kell törekedni a jó viszonyra, úgyis utálni fognak mindig.

2021. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez azért nagyon durva. Nehezen hiszem el, hogy amit leírtál, az ok nélkül történjen.

De ha igaz, amit leírsz, akkor sem lehet semmit tenni ellene. Foglald le magad, sportolj, lépj be környékbeli futós-biciklizős stb csoportokba. Ha látják, hogy nem csinálsz semmi ártalmasat és normálisan éled az életedet, szerintem enyhülni fognak irányodban.


Mi is falun lakunk - és hát 25 éves kor felett ismerkedni kb lehetetlen, minél intelligensebb vagy, annál rosszabb, főleg férfiként. Nem véletlen, hogy a férfiak annyit járnak kocsmázni vidéken, csak ott tudnak találkozni. Ez most ugye nem opció - lassan egy éve nálunk sincs semmilyen rendezvény vagy közösségi élet.

Nálunk a nők közül is csak a kismamák járnak össze és nekik van közösségük. Én sem nagyon tudok senkivel beszélgetni, összejárni, - de elengedtem az ismerkedést, mert nagyon rosszindulatú emberek is vannak, itt is megy a pletyka. Nem akarok alapot adni arra, hogy kibeszéljenek. Mikor gyerekként próbáltam a közösség része lenni, akkor is gusztustalanul viselkedtek velem.


Ha a falunak még nincs facebook profilja, esetleg érdemes lehet egyet létrehozni és ott összejönnek a normális emberek is.

2021. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!