Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetnék? Elhatalmasodott...

Mit tehetnék? Elhatalmasodott a félelem az életemen az alattunk lakók miatt?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron költöztünk be az otthonunkba. 20 éves hitelt vettünk fel. Nyár végén megszületett a gyerekünk. Beszéltem az alattunk lakókkal néhány hónappal a baba megszületése után, hogy nem -e hangos/zavarja -e esetleg őket bármi a babával kapcsolatban. A válasz: nem. Az elmúlt 1,5-2 hétben azonban a poklol poklát is megjártam miattuk. 8 hónapos gyerekem fogai most bújnak ki. Egyik nap nagyon hangos sírásba torkollott az egésznapos nemalvás és a fogzás fájdalma. Kb. 2 percig csillapíthatatlan volt a sírás. Ekkor felkopogtak. Azóta minden este fürdetés után, ha leteszem a gyereket, azonnal elkezdenek zajongani, dübörögni, hajnalkg ordibálva beszélnek. Rólunk, hogy a babánk állandóan sír ... Senkit nem zavar ez a lépcsőházban jól láthatóan, csak minket. Pontosabban engem. Nagyon lelkis vagyok. Nagyon fáj. Nappal rettegek, hogy a mászni tanuló, fogzó kisgyerekem mikor fog hangosabban felsírni, vagy bármivel hangosabban játszani. Éjjel nem alszom, mert csak őket hallom. Fáj, hogy ilyenek. És a hitel miatt még lépni sem tudunk.


Mit tehetnék?



2021. márc. 30. 23:25
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Mégegyszer köszönöm a normális válaszokat. A helyzetünk megoldódott. Az alattunk lakók pedig boldogok lehetnek, költözünk. És olyan lakók költöznek a helyünkre, hogy visszasírnak még minket. De hát ez már nem a mi problémánk.


Az indulatos, gyűlölködő kommenteseknek csak annyit válaszolnék, hogy vicces dolog az élet, és visszaad mindent, amit másnak kívánsz, és pocskondiázol.

2021. ápr. 6. 16:43
 32/35 anonim ***** válasza:
Hát igen, valahogy sejtettem, hogy ez egy troll kérdés. Pont most meg is oldódott a dolog és már költöztök is. Gyorsan pörögnek a dolgok...
2021. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
27%
#32 hatalmas egy mocskos patkány vagy kérdező... A legrosszabbakat kívánom neked.
2021. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
12%
Pár nap alatt megoldódott, és már költöztök is, úgy, hogy pár napja még azt se tudtad mi lesz veletek vagy mihez kezdjetek? Ez tényleg furcsa.
2021. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
46%
Ja bizony, pár nap alatt el is tudjátok adni a lakást, már van új helyetek is és azt is tudjátok ki költözik a helyetekre, meg a 30 millás hitel, stb, blablablaaa. Szánalmas.
2021. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!