Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gáz ha otthon fogok élni...

Gáz ha otthon fogok élni mindig is?

Figyelt kérdés

Van egy nagy 2 szintes házunk. Én a testvéremnél 10 évvel fiatalabb vagyok, ő már a saját házában él a feleségével, gyerekeivel. Szüleink 60 évesek. Én 23 éves vagyok. Nincs párkapcsolatom jelenleg.

Arra gondoltam mivel nagyon szeretek itthon élni, nagyon jól kijövök a szuleimmel és ők is ha végül így döntök támogatnak benne, hogy lakjak itt nyugodtan. Ugye ha úgy alakul idővel mivel fele-fele lesz testvéremmel a ház, őt ki kéne majd fizetnem belőle. Neki egyelőre nem fogom említeni még a dolgot.

Természetesen dolgozok, szeretnék egy saját vállakozást, de imádom ezt a házat és ha úgy alakulna, hogy lenne párom sem szívesen költöznék el másik házba. Pofátlanság már most ennyire előre gondolkozni?

Mit gondoltok erről? Nagyon gáz?



2021. ápr. 2. 23:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem probléma, de azt felejtsd el, hogy a majdani párod ebbe belemegy.


Nekem nagy no-go lenne, márpedig egy nyomós okból: ha szakítunk, akkor a kedves másik fél félórán belül lazán kibxhat úgy, hogy nem lesz hová mennem. Egyszer már beleestem ebbe (exemnek saját lakása volt, én költöztem hozzá).


Na, azóta vagy közösen bérlünk valamit, vagy akkor nincs keresnivalónk egymás mellett, de még egyszer nem kerülök ilyen szrba.

2021. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%

Plusz a párod ott mindig vendég lesz, és ezt nyugi, éreztetni is fogják vele ha nem is nyíltan.


Szóval fogadd el, hogy nagy eséllyel egyedül maradsz.


Egyik barátom 36 éves, jóképű férfi, de egyetlen hosszú távú kapcsolata sincs, mert még a szüleivel él. Oké, külön lakrész, de kb egy fal választja el a szülőktől.

Neki jó így, csak épp értelmes nő ilyen kapcsolatba nem megy bele.

2021. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!