Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire valószínű, hogy...

Mennyire valószínű, hogy droglabor van a szomszédban?

Figyelt kérdés

A szomszéd lakó egy cigány lány (nem vagyok rasszista), de sajnos nem az a legszimpatikusabb fajta... értitek. A lépcsőház alapvetően csendes és tiszta, vagyis nincs büdös a vasárnapi kajaszagon kívül. Eleinte fű szagot lehetett érezni, napi 2x-3x keringett, most azonban mindenféle szag kering a szintemen, és csak akkor, amikor ő otthon van. Nehezen beazonosítható, picit édeskés (ami lehet éter, toluol), néha acetonos (ezt már lehet csak én képzeltem be), és az eddigi megfigyelések alapján akkor érezni, amikor otthon van. Valamelyik nap kiírtam egy cetlire, hogy oldja meg másképp a büdösítést. Másnap már nemcsak fűszag volt, hanem parfümözött fűszag. :D Azt hitte, megoldódik a probléma azzal, ha befújja illatosítóval.


Nem vagyok paranoiás ember, de megfordult a fejemben, hogy mi van ha mégis droglabor? Én azon kívül, hogy veszek egy légfrissítőt mást nem tudok csinálni. De maga a tudat, hogy esetleg ilyen lenne két ajtóval arrébb, az elég ijesztő. Arról nem beszélve, hogy a keletkező gázok nagyon veszélyesek és ártalmasak az egészségre.


Szerintetek mennyi ennek az esélye? És ha pl. ilyennel felhívnám a rendőrséget, akkor kinevetnének?


2021. ápr. 25. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy kinevetnének a rendőrök. Tegyél névtelen feljelentést, hogy feltételezett droglabor van abban a lakásban vagy drog van bent. Többet nem tudsz csinálni az a baj, de ha találnak bent drogot akkor pár évig nem fogod érezni ezeket a szagokat :D majd írd meg, hogy milett a vége az ügynek, érdekelne :D
2021. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Múltkor egy panelház lakásában marihuána ültetvényt találtak, ott is a szag miatt a szomszédok szóltak.

Jelentsd be a rendőrségen.

2021. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hogy lehet névtelen feljelentést tenni? Felhívom a rendőrséget, hogy "jó napot kívánok névtelen feljelentést szeretnék tenni, a szomszéd X utcában, Y szám alatt, ezen az emeleten fű és különböző szagok terjengenek, ami felveti a droglabor gyanúját?"


Kimennek, és mi van ha még sincs semmi? Akkor nem kapok büntetést, hogy valakire jogtalanul hívtam rá a rendőrséget?

2021. ápr. 26. 00:05
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
A Telefontanu-t pont ilyen esetekre találták ki.
2021. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Infó róla:

[link]

2021. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Azért van olyan is, hogy rágalmazás vétsége. Mérlegeld, mielőtt felemeled a telefont.
2021. ápr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Picit félek, mert lehet ez teljesen más is... meg mi van ha nem is a csaj az? Gondolom tudni fogja, hogy én tettem, mert már egyszer átkopogtam hozzá, hogy büdös van, meg a szomszédokkal is én beszéltem. Ha pedig nem igaz, akkor lehet nagyon megszívat, és nemcsak szag lesz, hanem még jól megkeserít, mint szomszéd.
2021. ápr. 26. 00:13
 8/14 A kérdező kommentje:
A megtett feljelentés tartalmával kapcsolatosan a feljelentőt felelősség terheli. A helytelenül megfogalmazott, vagy alaptalan, hamis vádak súlyos következményekkel járhatnak a feljelentőre nézve, emiatt is fontos a szakértő büntető ügyvéd segítségének igénybevétele!
2021. ápr. 26. 00:15
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

"Eleinte fű szagot lehetett érezni„


Te honnan tudod hogy milyen az a fűszag?

2021. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Ez a leiras rank is illik. Eros parfumot hasznalok. A szomszed csalad kolkei mindig fuveznek,a folyoson terjeng a fuszag. Folulrol jon a fustoloszag a masik ukran szomszedoktol es a baratom eros parfumot hasznal,amire kb rafoghatod,h vegyszerszagu (fogalmam sincs milyen az altalad leirt vegyszer szaga) 😂😂 Mi soha nem drogoztunk,nem is tervezzuk. Undorito szokas. A memoriat elpusztitja,erthetetlen,miert drogoznak az emberek. A szomszededt en is aggodok,dehat kellemetlennek tartom,hogy az anyjuknak szoljak,h fuvezik a gyerek,semmire se fogja vinni agyhalottan. ☹️
2021. ápr. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!