Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet egy szomszédot...

Hogy lehet egy szomszédot kedvesen megkérni, hogy vegye le a hangerőt?

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal pár a szomszédunkban, albérlők.

És egy ideje olyan szinten hangosan hallgatják a zenét (gondolom hangszóróból), hogy konkrétan hozzám áthallatszik meg dübörög és érezni a rezgéseket ha a falhoz hajolok, mintha odatették volna a zenét. Bárhol vagyok a szobámban az egészet bejárja néha, ma wécén is hallani lehetett sőt a nappaliban is ami kicsit messzebb van azért. Eddig türelmes voltam de most már olyan szinten zavar engem, hogy néha csöndben is már azt a zenét hallom. Épp átakartam menni hozzájuk és kedvesen megkérni őket de pont elment a csaj és gondolom most egyedül van mert most elhallgatott a zene. Eléggé félénk és csendes vagyok szóval eddig próbáltam átmenni és beszélni de mindig visszajöttem mert féltem. Eddig csak a lányt láttam talán most. Nem vagyok egy bunkó és akaratos stílus, ezért szeretném úgy megkérni őket, hogy vegyék lejjebb a hangerőt mert hiába tégla lakás de mintha vékony fal lenne itt. Hogyan kérhetném meg őket erre, hogy ne rágjanak be? Mert néha tényleg szinte átjárja a lakást a hang. Sokszor este 10 után is hangosan nyomják pedig itt szokás hogy este 9 után csönd van.



2021. máj. 4. 16:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszi szóltam végre :D

épp hezitáltam hogy becsöngessek de pont kijött köszöntem és semmi nem volt tök rendes volt talán csendesebb lesz már.

2021. máj. 4. 19:34
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, hogy békés lesz a folytatás!
2021. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Bízzunk benne, hogy vannak annyira értelmesek, hogy ezekután nem fogják mégjobban felhangosítani bosszúból. Sajnos az emberek nagy részéből ezt nézném ki.
2021. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

reméljük bár azóta esküszöm csend van a zene még halkan se szól :D

amúgy kedves és rendes természetű volt értelmesnek tűnt.szóval szerintem nem lesz gond :)

2021. máj. 5. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!