Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg velem van a gond hogy...

Tényleg velem van a gond hogy meg teszem a kellő intezkedeseket?

Figyelt kérdés
Tényleg nekem kell még húzom magam mikor fényes nappal életemben először incidense keverednek egy roma lánnyal mert mertem szólni neki? És még én húztam meg magam mert fényes nappal nekem akár jönni? Tényleg hagynom kéne az egészet a fenebe? Szerintem nem! Pont ezért érzik magukat nyeregben mert a sok hülye megilyed tőlük és nem teszik meg a kellő lépéseket!
2021. máj. 7. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán értem. Most meghúztad magad, vagy megtetted a kellő lépéseket? Egyébként ki minősítette amit tettél?
2021. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mintha egy pár részlet véletlenül el lenne hallgatva... Nemdebár? Nagyon kéne egy kis önigazolás valakinek, úgy tűnik.
2021. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Én amikor 10óra munka után sétáltam haza diákként egy cigány gyerek odakiabált! Odamentem hozzá,és a munkavédelmiben jól felrugtam. Egy szót sem szolt. Csak a szájuk nagy,meg persze amikor falkában 3-4en vannak..
2021. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Micimacko67 ***** válasza:
77%

Kerdező, légy szíves próbáld már kicsit bővebben elmondani, hogy mi is történt! Ennek így egy kicsit barkochba szaga van...

Miért kellett szólnod neki? Miért akart neked menni? Mi volt a "kellő lépés" részedről!

2021. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5!

Épp mentem volna le a kocsihoz és 50m rol üvölt nekem mint az állat és atkozodik. Azért ne haragudj normális az ilyen? Életemben 1 szot se váltottam meg vele, nem volt konfliktusom ilyenből de azért a cigokar ne védjük, meg utána meg neki áll feljebb?

2021. máj. 7. 13:14
 6/9 Micimacko67 ***** válasza:
88%

Azt egy szóval sem állítottam, hogy normális! Mi volt a reakciód?

Egyébként ha nekem 50 méterről üvöltenek, az abszolút nem érdekel! Megfájdul a torka vagy bereked és kész..majd abbahagyja!

2021. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek a 7-es hozzászólóval. Kit érdekel hogy 50 m-rel odébb mit ordibál akár rám, akár másra? Ha nem foglalkozol vele majd megunja és elhallgat. Az ilyenek épp ezt várják hogy bármivel tovább provokálják őket hogy legyen indoka veszekedni, vitatkozni, neked menni. Itt nagyon is érvényes az okos enged szamár szenved effektus.
2021. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is üvöltözött már cigiző c. 30 méterről.

-Bárátnőűm, há'ággyál mán egy cigit!

-Minek, ott van a kezedbe?

-Ákkoú rhááákhosodjon kija beleeeed te mhocskos büdös k.vaaaa!!


Én ekkor röhögőgörcsöt kaptam. Minél jobban szidott, annál jobban röhögtem. Minél jobban röhögtem, annál jobban szidott. Aztán befordultam a sarkon és már nem láttam többet.

2021. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jogos csak itt az a bibi raadelasul, hogy azzal provokál, hogy folyamatosan a házam körül ólálkodik, mintha direkt idegesíteni akarna (mint ki derült 2 házzal felettem lakik!) életemben egyébként nem láttam még
2021. máj. 7. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!