Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elmondanátok ezt egy gyereknek...

Elmondanátok ezt egy gyereknek, ha az anyja szerint nem kéne?

Figyelt kérdés
Lenyírtam fűnyíróval a szomszéd kislányának a kismacskáját. Nem szándékosan, de nem vettem észre a nagy fűben, hogy ott van, csak amikor vernyogni kezdett. Rögtön lekapcsoltam a fűnyírót, de szegénynek addigra már mindegy volt. Most mindenhol a cicáját keresi. Az anyjának szóltam, de ő azt mondta, hogy ne mondjam meg neki, de én mégis bocsánatot szeretnék kérni tőle.
2021. máj. 18. 12:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%

Ne mondd el a kislanynak, nincs ertelme. En anyakent is maximum annyit mondanek, hogy eltunt, kesz. Ezt konnyebb feldolgozni azert.

Sajnos kinti macska, fogyoeszkoz. En nem hoznek neki masik macskat, mert valoszinuleg hasonlo sorsra jut, csak epp majd egy kocsi uti el, ki tudja. Remelem az anyuka is tanul az esetbol es nem hoz masikat, vagy legalabbis nem kintinek.

2021. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha az anyja kifejezetten kérte, ne bíráld felül a nevelési elveit. Ne mondd el. Gondolom, még kicsi a gyerek. Mi is csak annyit mondtunk, hogy a papa “elaludt”, nem részleteztük, hogy mennyit szenvedett előtte...
2021. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%
Ne mondd el a kislánynak. Nagy trauma lenne neki, higgye csak azt, hogy eltűnt. Az anyjával tisztáztad a helyzetet, ez okés, a te kötelességed eddig terjedt. Esetleg megbeszélheted anyukával, hogy hozol egy másik cicát a szerencsétlenül járt helyett, az talán enyhít a bűntudatodon és felér egy bocsánatkéréssel.
2021. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
65%
Nincs mit elmondani... a gyerek traumát is szenvedhet, mert nincs tisztában a halál fogalmával. Hogy mondod el a bennszülöttnek, hogy nincs benne a TV-ben a szereplő?
2021. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

Miért lenne kamu azért mert azt írta nem halt meg azonnal? Lehet a lábát vágta le és elvérzett. Ha a testét érte az ütés akkor simán lehet hogy a bordáit törte el és a belső vérzésbe halt bele.


Elég morbid bármi is történt. Én felnőttként is kikészülnék ha mosolyogva átjönne a szomszéd elmesélni hogyan darálta le a még élő macskámat.


Eszembe nem jutna egy gyereknek ilyet elmesélni...

2021. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Nemhiszem hogy kamu, egy ismerősömmel volt ilyen
2021. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%

Ez siman megtortenhet es en nem is hibaztatom a kerdezot, baleset volt. A kedves szomszed felelossege lenne a macskat sajat telken belul tartani, de valoszinuleg ezt tudja is, mert nem csinalt belole ugyet.

Nyilvan a kerdezo sem mosolyogva ment at a szomszedhoz, ki tenne ilyet?

2021. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Neee, ne mondd el. Engem így 33 évesen is durván sokkol egy ilyen sztori. Van egy 6 éves lányom, biztos, hogy nem mondanám ezt így el, nagyon max. annyit, hogy meghalt a cica, csak hogy ne keresse tovább.
2021. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28%

15

Azért mert ha elkapja a kés kábát pl aakkor az be is darárja ahogy forog a kés.

2021. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%

Először azt hittem, hülyéskedsz :D


OMG, ez elég morbid, de sajnos simán megtörténhet.: (

2021. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!