Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Én kifejezetten szeretem, ha...

Én kifejezetten szeretem, ha a szomszédok hangosan zenét hallgatnak, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Vidéken egyébként is mindig van valamiféle zaj, mindenféle hang. Fűnyírás, flex, kalapács stb.

Kifejezetten üdítő mikor nem a munka hangjai foglalják el az audiális teret.

Hanem a szórakozás, kikapcsolódás, az élet hangjai.

Pozitív hatással van rám a tudat, hogy most valakinél épp haverok vannak, jól érzi magát egy zenére és ilyesféle dolgok.

De ezen az oldalon is csak a problémát olvasom a jelenséggel kapcsolatban. Ti hogy vagytok ezzel?



2021. jún. 12. 02:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
TeZkó üzemmód...
2021. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%

Mivel utálom őket, ezért tökmindegy,mit hallgatnak,minden idegesít. Mellette a kölykök is ordítanak a hangos zene mellett. Inkább hallgatom a munka zajt.

Szóval a hangos zene engem idegesít és nem érzem miért nem lehet tekintettel lenni másokra.

2021. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem szeretem, mert szabadidőmben pl SAJÁT zenét hallgatok, filmet nézek, írok, vagy tanulok és nem vagyok kíváncsi rá, hogy JóskaPista mit nyomat.


Emellett szeretem a viszonylagos csendet, de otthon sokszor még éjjel is tolják a zenéjüket a kedves zsomszédok.

2021. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
20%

Kedves #13-as!


Akkor költözzön családi házba vagy egy tanyára egymaga.

2021. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

#14es

Költözzön el az,aki nem bír csendben meglenni és tekintettel lenni másokra!

Miért a csendes szívjon,aki tekintettel tud lenni másokra és nem zavar senkit? Azért adja el az álomotthont,mert primitív bunkók élnek mellette,akik igy élik ki a mindennapi feszültséget? Tehetik ezt fülhallgatóval vagy menjenek kocsmába.. sose fogom megérteni ezeket az embereket. Addig hívnám rájuk a rendőrt,míg pénzbírságot nem kapnak és meg nem unják a dajdajt.

2021. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

Én nem szeretem, nem a zene hallatszik át, hanem a mélynyomó, a dübörgés, amiben nincs semmi zeneiség. Van, ahol egész nap megy, ott nem buli van, hanem vagy süketek, vagy olyan üres a fejük, hogy megpróbálják zajjal megtölteni.


Intelligens emberek nem hallgatnak hangosan zenét, el tudnak mélyülni a csöndben és a gondolataikban. Ha pedig társaságuk van, akkor normál hangerőn beszélgetnek.

2021. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

„ Intelligens emberek nem hallgatnak hangosan zenét, el tudnak mélyülni a csöndben és a gondolataikban. Ha pedig társaságuk van, akkor normál hangerőn beszélgetnek.“


A vita contemplativa, az elmélyült szemlélődés egy hasznos dolog. A zene energizáló hatása, egy buli szociális élménye is az. Nem értem a kettő miért zárná ki egymást…

2021. jún. 19. 23:05
 18/18 anonim ***** válasza:
67%
16 os igazad van, az ilyenek ha beszélgetnek olyan mintha kiabálnának, mellette megy a tuc tuc, vagy még jobb, ha a Kossuth rádió ordít. látatlanban jobban örülnék, egy ilyen értelmes embernek, mint a jelenlegi szomszédoknak.
2021. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!